Peterson Portfel skórzany PTN SM 466 czerwony croco, męski, elegancki, z miejscem na karty i banknoty
Polecana ofertaSkorzana.com
121,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Peterson portfel skórzany PTN SM 466 w kolorze czerwonym croco to elegancki dodatek dla kobiet ceniących styl i funkcjonalność. Wykonany z wysokiej jakości skór... rozwiń
Portfel skórzany Peterson PTN SM-466 czerwony croco
121,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Skórzany portfel damski Peterson skóra węża na karty pojemna portmonetka na bigiel, czerwony
121,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
PETERSON oryginalny portfel damski ze skóry naturalnej Szukasz portfela, który nie tylko będzie wyróżniał się jakością, ale także maksymalną funkcjonalnością...
- Gtin: 5903051190629
- Old_price: 121.99
- Sale_price: 121.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | High quality |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Skóra węża/krokodyla |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 115,00 zł
Aktualna cena od 121,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 121,99 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 121,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 115,89 zł | Skorzana.com | -6 zł |
| 03.09.2025 | 121,99 zł | Skorzana.com | 6 zł |
| 03.10.2025 | 116,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.11.2025 | 115,00 zł | torebki-skorzane.pl | -1 zł |
| 03.01.2026 | 115,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 139,99 zł | Empik.com | 24 zł |
| 13.05.2026 | 121,99 zł | Skorzana.com | -18 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 115,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 121,99 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 7 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Cena: 121.99 zł
EAN: 5903051190629
SKU: PTN SM-466
Polecana ofertaSkorzana.com
121,99 zł
Przejdź do sklepu >

