Peterson Skórzany męski portfel PTN 340.03
Polecana ofertaEmpik.com
119,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Peterson skórzany męski portfel PTN 340 03 to elegancki dodatek wykonany z naturalnej skóry. Posiada 6-10 przegródek na karty, kieszeń na monety zamykaną na zat... rozwiń
Skorzany sportowy portfel meski na zamek
119,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Skórzany, sportowy portfel męski na zamek Peterson Polska marka Produkt znanej i cenionej polskiej marki z wieloletnią tradycją. Jakość na najwyższym poz...
- Gtin: 5903051191312
- Old_price: 119.99
- Sale_price: 99.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Długość paska | 0,00 |
| Długość Rączki | 0,00 |
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Fason | Portfele |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 2 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na zatrzask |
| Kolor Główny | Czarny + czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Marka | Peterson |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Leather |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pionowa |
| Płeć | Męski |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 10 cm |
| Typ | Portfel |
| Układ | Pionowa |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 13 cm |
| Wysokość uchwytu | 0,00 |
| Wzór | Delikatny wzór |
| Zamknięcie | Suwak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 89,10 zł
Aktualna cena od 119,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 89,10 zł | torebki-skorzane.pl | -9 zł |
| 03.01.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 9 zł |
| 03.02.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 119,99 zł | Empik.com | 20 zł |
| 20.05.2026 | 119,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 89,10 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 119,99 zł na dzień 20.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 31 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Cena: 119.99 zł
EAN: 5903051191312
SKU: OI_389180299
Polecana ofertaEmpik.com
119,99 zł
Przejdź do sklepu >
