Philips Monitor Evnia Qd-oled 49M2C8900/00
Polecana ofertaOle Ole!
3 599,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Barwa obudowy: biały; Bezramkowe: tak; Certyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 400 True Black; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
Philips Evnia 8000 49M2C8900/00 49" 5K QD-OLED 240Hz 0,03ms Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
3 599,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 400 True Black;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,03 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:240 Hz;Dual Mode:nie;Ekran ...
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 1644071
- Ean: 8712581801663
- Gtin: 8712581801663
- Producer: Philips
Philips Evnia 8000 49M2C8900/00 monitor komputerowy 124,2 cm (48.9") 5120 x 1440 px Dual QHD QDOLED Biały
4 939,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD FreeSync: Tak Certyfikaty: CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; cETLus Certyfikaty zgodności: RoHS Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Częstotliwość we...
Przejdź do sklepu >
Monitor Evnia 49M2C8900 49 cali Curved QD OLED 240Hz HDMI DP USB-C HAS HDR Ambiglow
4 632,20 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Technologia QD OLED zapewnia doskonałe kolory i żywe obrazy Technologia QD-OLED to hybrydowe podejście, które łączy panele OLED i technologię Quantum Dot. Wiążąc w sobie to, co najlepsze z obu, techno...
Przejdź do sklepu >
Philips Gaming Monitor 49M2C8900/00 48.9 '' 32:9 240 Hz 0.03 ms 5120 x 1440 pixels 450 cd/m HDMI ports quantit
3 549,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Philips 49M2C8900 OLED Philips Producent: Philips typ: dla graczy Typ ekranu: zakrzywiony Format obrazu: 32:9 przekątna: 48.9 cali Rozdzielczość nominalna: 5...
- Gtin: 8712581801663
- Old_price: 3579.00
- Sale_price: 3549.00
Monitor Philips Evnia Qd-oled 49M2C8900/00
3 661,84 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Philips Evnia QD-OLED 49M2C8900/00 Wysokość [cm]: 54.5 Kolor: Białe Regulacja wysokości: z regulacją wysokości Kąt widzenia (poziomy/pionowy): 178°/178° Możliwość montażu na ścianie (VESA): Ta...
- Cechy dodatkowe: Wbudowane głośniki
- Certyfikaty: TUV
- Częstotliwość odświeżania: 240
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 35.9
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 49M2C8900/00
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Philips
- Model: Evnia 49M2C8900
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 49
- Rodzaj podświetlania: OLED
- Rozdzielczość natywna: 5120 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 119.5
- Typ matrycy: OLED
- Waga produktu: 10.82
- Waga z podstawą: 13.96
- Wysokość produktu: 36.9
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia Ambiglow, Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), funkcja MultiView, wąska ramka, HDR10, technologia Adaptive-Sync, zakrzywienie 1800R, technologia AMD FreeSync Premium Pro, przełącznik KVM, głośniki z DTS, VESA ClearMR 13000 |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, głośniki, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 359 mm |
| Głośniki | 4 x 7,5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 450 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 163,35 W |
| Przekątna ekranu | 124 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 5120 px |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Szerokość | 1195 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 13,96 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel USB-C, kabel zasilający, pilot, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 544 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.1 x 1, USB 3.2 x 4, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 6 |
| Zużycie energii HDR | 85 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 65 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3748,00 zł
Aktualna cena od 3549,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 3749,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 4546,86 zł | Sklep iep24.eu | 797 zł |
| 03.03.2026 | 3748,00 zł | Empik.com | -798 zł |
| 05.04.2026 | 3549,00 zł | Empik.com | -199 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3748,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3549,00 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 199 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 3549 zł do 4939.99 zł
EAN: 8712581801663
SKU: 08712581801663
Polecana ofertaOle Ole!
3 599,00 zł
Przejdź do sklepu >




