PNY Pamięć RAM 16GB DDR4 3200MHz CL22, 25600, model MD16GSD43200-SI
Polecana ofertaEmpik.com
545,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, PNY pamięć 16GB DDR4 3200MHz to niezawodny wybór dla komputerów. Wysoka częstotliwość 3200 MHz i pojemność 16 GB zapewniają płynne działanie systemu. Produkt ni... rozwiń
Pamięć PNY (DIMM DDR4 16 GB 3200MHz 22 CL Single)
545,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
PNY 16GB DDR4 3200MHz Pamięć PNY zapewnia szybkie przetwarzanie danych oraz niskie zużycie energii, co przekłada się na płynną i wydajną pracę systemu. Opóźn...
- Gtin: 3536403391140
- Old_price: 122.00
- Sale_price: 520.00
Pamięć Ram DDR4 16GB 3200 MHz CL22 1,2V Pny do komputera stacjonarnego Pc
438,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pamięć RAM DDR4 16GB 3200 MHz CL22 PNY Pojemność: 16 GB Typ pamięci RAM: DDR4 Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB Opóźnienie: CL22 Złącze: 288-pin DIMM Ro...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 3200 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | 10 lat |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 1 x 16 GB |
| Model wariantowanie | PNY DDR4 |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 22 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
| Taktowanie | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR4 3200 MHz |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 95,99 zł
Aktualna cena od 545,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 95,99 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 122,00 zł | Empik.com | 26 zł |
| 03.09.2025 | 158,68 zł | Empik.com | 36 zł |
| 03.10.2025 | 154,07 zł | Empik.com | -4 zł |
| 03.11.2025 | 244,99 zł | Empik.com | 90 zł |
| 03.04.2026 | 501,18 zł | Empik.com | 256 zł |
| 03.05.2026 | 417,18 zł | Empik.com | -84 zł |
| 29.05.2026 | 545,00 zł | Empik.com | 127 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 95,99 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 545,00 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 449 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Pny
Kategoria: 16GB Ceny od 438.99 zł do 545 zł
EAN: 3536403391140
SKU: OI_405044056
Polecana ofertaEmpik.com
545,00 zł
Przejdź do sklepu >

