Samsung Viewfinity S6 S24D600EAU 24 cali 2K IPS 100Hz 5ms monitor LED, HDMI, DisplayPort, USB 3.0, płaski
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Monitor Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU 24" 2K IPS to doskonały wybór do pracy i rozrywki. Wyposażony w technologię HDR, zapewnia żywe kolory i doskonały kontr... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), tryb ECO, wąska ramka, HDR10 |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 196 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Samsung D600EAU |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 541 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 5,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,2 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 536 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, USB 3.0 / 3.1 x 3, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 28 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 17 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 612,61 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 916,97 zł | Sklep iep24.eu | 117 zł |
| 03.08.2025 | 739,00 zł | Sklep komputronik.pl | -177 zł |
| 03.09.2025 | 974,99 zł | Akces-Markt | 235 zł |
| 03.10.2025 | 612,61 zł | Sklep iep24.eu | -362 zł |
| 03.11.2025 | 739,00 zł | Empik.com | 126 zł |
| 03.12.2025 | 656,08 zł | Sklep iep24.eu | -82 zł |
| 03.01.2026 | 674,16 zł | Sklep iep24.eu | 18 zł |
| 03.04.2026 | 1094,51 zł | Empik.com | 420 zł |
| 03.05.2026 | 654,99 zł | ddw24.online | -439 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 612,61 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię