Smartfon OPPO A5m 8/256GB DualSIM Fioletowy
Polecana ofertaEmpik.com
579,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Smartfon Oppo A5m 8 256GB DualSIM w kolorze fioletowym to nowoczesne urządzenie z 8-rdzeniowym procesorem Snapdragon 6s 4G Gen 1 i 4 GB RAM. Wyposażony w ekran ... rozwiń
OPPO A5m 8/256GB DualSIM Fioletowy
579,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
OPPO A5m 8/256GB DualSIM Fioletowy OPPO Producent: OPPO czujniki i komponenty: czujnik zbliżeniowy, GPS, GPS + GLONASS, czytnik linii papilarnych, akcelerome...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 6932169372480
- Old_price: 579.00
- Sale_price: 587.99
Smartfon Oppo A5 6 Gb 128 Gb 4G (lte) fioletowy
631,84 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
🚀 OPPO A5 Przedstawiamy nową definicję nowoczesności. Urządzenie zaprojektowane, by sprostać najwyższym oczekiwaniom, łączące w sobie bezkompromisową wydajność z eleganckim designem. 💎 Twój Nowy Stand...
- Czujniki: czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych
- Częstotliwość procesora: 2.1
- Funkcje: odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie
- Gęstość pikseli: 264
- Głębokość: 7.99
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Kod producenta: CPH2727 CIEMNOFIOLETOWY
- Liczba rdzeni procesora: 8
- Marka: Oppo
- Opcje sim: Dual SIM
- Przekątna ekranu: 6.67
- Rodzaj wyświetlacza: LCD
- Rozdzielczość ekranu: 1604 x 720
- Slot karty pamięci: tak
- System operacyjny: Android
- Szerokość: 76.2
- Transmisja danych: 4G (LTE)
- Typ: Smartfon
- Waga: 194
- Wysokość: 165.7
- Złącza: mini jack 3,5 (audio), USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| 5G | nie |
|---|---|
| Aparat przedni | tak |
| Aparat zewnętrzny | 0 |
| Bardzo odporny | nie |
| Barwa obudowy | fioletowy |
| Bluetooth | tak v5.0 |
| Budzik | tak |
| Czas do pełnego naładowania baterii | 0 |
| Czas pracy na baterii do | 0 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy |
| Czytnik kart pamięci microSD | tak |
| Czytnik linii papilarnych | z boku obudowy |
| Długość czuwania | 0 h |
| Dodatkowe opcje | Google Play |
| Dodatkowy aparat tylny | + 2 Mpix |
| Dostęp do sieci | tak |
| Dotykowy wyświetlacz | tak |
| Dual SIM | tak |
| Dyktafon | tak |
| Dzwonki MP3 | tak |
| Dzwonki polifoniczne | tak |
| EDGE | tak |
| Ekran dodatkowy | 0 |
| Funkcje AI | nie |
| GPRS | tak |
| GPS | GPS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HSDPA | tak |
| HSPA+ | tak |
| HSUPA | tak |
| Interfejs po polsku | tak |
| Kalendarz | tak |
| Kalkulator | tak |
| Klasa możliwości naprawy | B |
| Klasa wytrzymałości | A |
| Kolor | fioletowy |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, USB, słuchawkowe, Bluetooth 5.0 |
| Liczba rdzeni procesora | 8-rdzeniowy |
| LTE | tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | nie |
| Ładowanie | szybkie ładowanie |
| Ładowarka | nie |
| Łączność bezprzewodowa | NFC, LTE, Bluetooth, Wi-Fi |
| Maksymalna moc ładowania | 45 W |
| Marka procesora | Qualcomm |
| Model procesora | Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| Nano SIM | tak |
| obiektyw 2 | 2 Mpix - f/2,4 - tylny |
| obiektyw 3 | 5 Mpix - f/2,0 - przód |
| obiektyw 4 | 0 |
| obiektyw 5 | 0 |
| obiektyw 6 | 0 |
| Obsługiwana wielkość kart pamięci | do 1 TB |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP65 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Odtwarzacz audio | tak |
| Opcje aparatu | autofocus, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Full HD 1080p |
| Opcje telefonu | jack słuchawkowy 3,5mm, odbiornik GPS, czytnik kart pamięci microSD, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | tak |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 6000 mAh |
| Pokrowiec przypisany modelowi | OPPO A5 |
| Procesor | Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| Prosty w obsłudze | nie |
| Przysłona obiektywu | 50 Mpix - f/1,8 - tylny główny |
| Radio FM | nie |
| Rodzaj karty SIM | nano SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSIM - nanoSIM |
| Rodzaj | smartfon |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 8 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 50 Mpix |
| Rozdzielczość ekranu | 1604 x 720 pikseli |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 165,71 x 76,24 x 7,99 mm |
| Sieć Wi-Fi | tak |
| Slot hybrydowy | tak |
| Standardy wysyłania/odbierania wiadomości | e-mail, MMS, SMS |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP65 |
| Sygnał wibrujący | tak |
| System operacyjny | Android 15 |
| System operacyjny | producenta |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Trwałość baterii w cyklach | 1600 |
| Tryb głośnomówiący | tak |
| Typ gniazda ładowania | USB typ C |
| Typ obudowy | klasyczna - ekran dotykowy |
| Typ obudowy | klasyczna |
| Waga | 193 g |
| Wariantowanie - specjalne (NIE UZUPEŁNIAĆ) | nie |
| Wymienna bateria | nie |
| Wymienny akumulator | niewymienny |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C |
| Wytrzymałość | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Złącza | słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C |
| zSmartfony opisy uniwersalne | 1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. LTE, 1. NFC, Aparat nagrywanie Full HD, procesor Qualcomm 8 rdzeni |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 599,00 zł
Aktualna cena od 579,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 649,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.01.2026 | 599,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.02.2026 | 635,70 zł | Empik.com | 36 zł |
| 03.03.2026 | 618,99 zł | Empik.com | -16 zł |
| 04.04.2026 | 579,00 zł | Empik.com | -39 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 599,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 579,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 20 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Oppo
Kategoria: Oppo Ceny od 579 zł do 699.99 zł
EAN: 6932169372480
SKU: 06932169372480
Polecana ofertaEmpik.com
579,00 zł
Przejdź do sklepu >

