Xiaomi G24i EU P24FCA-RGGL 23,8 cal Full HD Fast IPS 180Hz 1ms gamingowy monitor LED Xiaomi G24i EU P24FCA-RGGL 23,8 cal Full HD Fast IPS 180Hz 1ms gamingowy monitor LED Xiaomi G24i EU P24FCA-RGGL 23,8 cal Full HD Fast IPS 180Hz 1ms gamingowy monitor LED
Xiaomi G24i EU P24FCA-RGGL 23,8 cal Full HD Fast IPS 180Hz 1ms gamingowy monitor LED
Polecana ofertaAllegro
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Xiaomi G24i EU to gamingowy monitor LED z 23,8-calowym ekranem IPS Full HD. Oferuje częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji 1 ms, co zapewnia płynność w... rozwiń
Monitor 24" Xiaomi Gaming Monitor G24i
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor 24" Xiaomi Gaming Monitor G24i Xiaomi Monitor 24" Xiaomi Gaming Monitor G24i Model: 57900 Przekątna ekranu: 24 cali Rozdzielczość: 1920x1080 Format ekranu: 16:9 Technologia podświetlania: Led ...
  • Cechy dodatkowe: Built-in Calibrator
  • Certyfikaty: Low Blue Light
  • Częstotliwość odświeżania: 180
  • Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
  • Głębokość produktu z podstawą: 17
  • Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
  • Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
  • Klasa efektywności energetycznej: E
  • Kod producenta: G24i
  • Kontrast statyczny (x:1): 1000
  • Marka: Xiaomi
  • Model: g24i
  • Powłoka matrycy: matowa
  • Przekątna ekranu: 23.8
  • Rodzaj podświetlania: LED
  • Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
  • Rozmiar plamki: 0.28
  • Standard vesa: 75 x 75
  • Szerokość produktu: 53.91
  • Waga produktu: 0.15
  • Waga z podstawą: 3
Specyfikacja, funkcje
Barwa obudowyczarny
Bezramkowetak
Cyfrowe złącze koaksjalnenie
Cyfrowe złącze optycznenie
Czas reakcji matrycy1 ms
Częstotliwość odświeżania obrazu180 Hz
Dodatkowe danewąska ramka, technologia AMD FreeSync
Dodatkowe opcjeHDR, AMD FreeSync, wąska ramka
Ekran dotykowynie
Funkcjetechnologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka
Głębokość170 mm
Głośnikinie
Gwarancja - etykiety cenowe24 miesiące, standardowa
Gwarancja24 miesiące
Jasność ekranu250 cd/m2
Kamerkanie
Kąt widzenia w pionie178 stopni
Kąt widzenia w poziomie178 stopni
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Liczba wyświetlanych kolorów16,7 mln
Liczba złaczy DisplayPort1
Mikrofonnie
Model (wariantowanie)Xiaomi G24i EU
Obrotowy ekran (pivot)nie
Opcja przymocowania do ścianytak
Pilotnie
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Powłoka matrycymatowa
Przekątna ekranu (cm) - etykieta61 cm
Przekątna ekranu61 cm
Przełącznik (euroetykieta)nie
Regulacja kąta obrotu (swivel)nie
Regulacja kąta pochylenia (tilt)tak
Regulacja wysokości (height)nie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj gwarancjistandardowa
Rodzaj matrycyIPS
Rodzaj podświetleniaLED
Rozdzielczość pionowa - nowa1080 px
Rozdzielczość pozioma - nowa1920 px
Rozdzielczość1920 x 1080
Szerokość539 mm
Technologia 3Dnie
Technologia HDR (High Dynamic Range)tak
Technologia synchronizacjiAMD FreeSync
Tuner TVnie
VESA75x75 mm
Waga3 kg
Wejście liniowe audionie
Wewnętrzny głośniknie
Wielkość plamki0,28 mm
Wyjście liniowe audiotak
Wyposażenieinstrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa
Wysokość z podstawą412 mm