Casio MTP B145D 4A2VEF zegarek męski stal, datownik, czarny pasek, kwarc
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
269,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Cechy Zegarka: Sekundnik; Kod Producenta: 4549526371400; Kolor Koperty: Srebrny; Kolor Paska: Srebrny
CASIO Zegarek MTP-B145D-4A2VEF
269,00 zł
Sprzedawca: HappyTime.com.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
CLASSIC RED DIAL STEEL Stalowy, elegancki zegarek męski z datownikiem.
- Cechy zegarka#2: Sekundnik
- Cechy zegarka: Datownik
- Ean: 4549526371400
- Kod producenta: 4549526371400
- Kolor koperty: Srebrny
- Kolor paska: Srebrny
- Kolor tarczy: Czerwony
- Kształt koperty: Okrągła
- Materiał koperty: Stal szlachetna
- Materiał paska: Stal szlachetna
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pochodzenie marki: Japonia
- Producent: Casio
- Płeć#2: Unisex
- Płeć: Męski
- Rodzaj szkiełka: Mineralne
- Styl#2: Klasyczny
- Styl#3: Casualowy
- Styl: Retro
- Typ paska: Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 20,5cm
- Wodoszczelność: 5 ATM (50m)
Casio MTP-B145D-4A2VEF
479,00 zł
Sprzedawca: Zegarki-edwa.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Casio MTP-B145D-4A2VEF Mechanizm: Kwarcowy Koperta: Metal Rodzaj mocowania: Bransoleta Bransoleta: Stal Zapięcie: na zatrzask Kolor koperty: Srebrny Szerokość paska/bransolety: 18 mm Kształt koperty: ...
Przejdź do sklepu >
Zegarek Męski Casio MTP-B145D-4A2VEF srebrny
342,33 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cechy produktu: Płeć: męski Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy ze...
- Gtin: 4549526371400
- Old_price: 261.83
- Sale_price: 264.18
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Sekundnik |
|---|---|
| Kod Producenta | 4549526371400 |
| Kolor Koperty | Srebrny |
| Kolor Paska | Srebrny |
| Kolor Tarczy | Czerwony |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Stal szlachetna |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | Mtp-b145d-4a2vef |
| Okres Gwarancji | 3 lata |
| Płeć | Unisex |
| Pochodzenie Marki | Japonia |
| Producent | Casio |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Elegancki |
| Typ Paska | Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 20,5cm |
| Wodoszczelność | 5 atm (50m) |
| Wymiary/Waga | 40mm 35mm 7 mm / 82g. |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 239,00 zł
Aktualna cena od 269,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 257,00 zł | HappyTime.com.pl | - |
| 03.06.2025 | 257,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 257,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 239,00 zł | Empik.com | -18 zł |
| 03.09.2025 | 257,00 zł | HappyTime.com.pl | 18 zł |
| 03.10.2025 | 257,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 277,00 zł | HappyTime.com.pl | 20 zł |
| 03.12.2025 | 272,00 zł | HappyTime.com.pl | -5 zł |
| 03.01.2026 | 299,00 zł | Zegarek.net | 27 zł |
| 03.02.2026 | 299,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.03.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 180 zł |
| 03.04.2026 | 269,00 zł | HappyTime.com.pl | -210 zł |
| 02.05.2026 | 269,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 239,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 269,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Casio
Kategoria: Casio Ceny od 269 zł do 479 zł
EAN: 4549526371400
SKU: 4549526371400
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
269,00 zł
Przejdź do sklepu >


