Amica BK2665.4iE 157,4cm Lodówka do zabudowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 690,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Amica BK2665.4IE to lodówka do zabudowy o pojemności 142 litrów z zamrażarką 60 litrów. Wyposażona w kompresor inwerterowy, zapewnia cichą pracę (37 dB) i energ... rozwiń
Amica BK2665.4iE 157,4cm Lodówka do zabudowy
1 690,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczna kostkarka:nie;Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo użytkowania:półki wykonane ze szkła bezpiecznego , alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;Bezszronowa (No Frost):nie;B...
- Brand: Amica
- Ean: 5906006951146
- Gtin: 5906006951146
- Producer: Amica
Amica BK2665.4iE 157,4cm Lodówka do zabudowy
1 690,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczna kostkarka:nie;System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo:półki wykonane ze szkła bezpiecznego , alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;System No Frost:nie;Bezszronow...
- Brand: Amica
- Certification: EC EPREL 2066943
- Ean: 5906006951146
- Gtin: 5906006951146
- Producer: Amica
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy AMICA BK2665.4I(E) Biały
1 699,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lodówka do zabudowy Amica Bk2665.4I(E) Lodówka do zabudowy Amica Bk2665.4I(E) w kolorze białym to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie idealne do każdej kuchni. Dzięki kompaktowym wymiarom i eleganck...
Przejdź do sklepu >
Amica Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy BK2665.4i(E)
1 929,52 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
AMICA Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy BK2665.4i(E) Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Amica BK2665.4i(E) Kompresor inwerterowy Lodówka pracuje za głośno? I pewnie zużywa za dużo energii? Na pewno n...
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Klasa emisji hałasu: C
- Klasa klimatyczna: ST
- Klasa zamrażarki: ****
- Kod producenta: 1195114
- Kolor dominujący: nie dotyczy
- Liczba komór w zamrażarce: 3
- Liczba półek w chłodziarce: 4
- Marka: Amica
- Model: ECGC 385 901 BK2665.4i(E)
- No frost: nie
- Poziom hałasu: 37
- Położenie zamrażarki: na dole
- Roczne zużycie energii: 208
- Rodzaj: dwudrzwiowa
- Sposób montowania frontu: zawiasy nożycowe
- Sterowanie: elektroniczne
- Szerokość produktu: 54
- Waga produktu: 47
- Wysokość produktu: 157.4
- Zdolność zamrażania: 2.8
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczna kostkarka | nie |
|---|---|
| Automatyczne odszranianie chłodziarki | tak |
| Automatyczne rozmrażanie zamrażarki | nie |
| Bezpieczeństwo | półki wykonane ze szkła bezpiecznego , alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi |
| Bezszronowa (No Frost) | brak |
| Długość kabla | 250 cm |
| Dodatkowe informacje | oświetlenie ledowe, dotykowy panel sterujący |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | nie |
| Funkcja szybkiego zamrażania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Głębokość | 54 cm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ilość agregatów | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Komora świeżości | nie |
| Kompresor inverter | tak |
| Kostkarka | ręczna (twistowa) |
| Liczba pojemników | 3 |
| Liczba półek | 4 |
| Liczba termostatów | 1 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 142 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | od 121 do 149 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 60 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | od 60 do 70 litrów |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 208 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj lodówki | lodówka do zabudowy |
| Rozmrażanie w chłodziarce | automatyczny |
| Rozmrażanie w zamrażarce | ręczny |
| Sposób montowania frontu | zawiasy ślizgowe |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System automatycznego odszraniania chłodziarki | tak |
| System No Frost | nie |
| Szerokość | 54 cm |
| Szuflada z kontrolą wilgotności | nie |
| Wydajność zamrażania | 2,8 kg/24h |
| Wyposażenie | 3 szuflady, pojemnik na kostki lodu |
| Wyposażenie | 4 półki szklane, 1 półka na butelki, 3 półki w drzwiach, pojemnik na jajka, 2 szuflady na warzywa i owoce |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Wysokość | 157,4 cm |
| Zamienna strona zawiasów drzwi | tak |
| Zdolność przechowywania w razie awarii | 11 h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1599,00 zł
Aktualna cena od 1690,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1699,00 zł | Media Markt | - |
| 03.12.2025 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1599,00 zł | Media Markt | -100 zł |
| 03.02.2026 | 1733,00 zł | Ole Ole! | 134 zł |
| 03.03.2026 | 1899,00 zł | RTV EURO AGD | 166 zł |
| 03.04.2026 | 1798,00 zł | RTV EURO AGD | -101 zł |
| 03.05.2026 | 1698,98 zł | Ole Ole! | -99 zł |
| 31.05.2026 | 1690,00 zł | RTV EURO AGD | -8 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1599,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1690,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 91 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Amica Ceny od 1690 zł do 1929.52 zł
EAN: 5906006951146
SKU: OI_385471410
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 690,00 zł
Przejdź do sklepu >



