BenQ EW2790U 27 cali 4K IPS 60Hz 5ms monitor LED
Polecana ofertavisunext.pl
1 612,08 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Monitor BenQ EW2790U 27" 4K IPS oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 i technologii HDR. Z wąską ramką i matową powłoką, zapewnia ko... rozwiń
BenQ EW2790U 27-calowy monitor klasy premium 4K do pracy, gier lub streamingu z ekskluzywną technologią kontrastu AI
1 612,08 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
BenQ EW2790U 27-calowy monitor 4K do rozrywki, pracy i wszystkiego pomiędzy BenQ EW2790U to wszechstronny 27-calowy monitor 4K, który łączy w sobie najwyższą jakość obrazu i dźwięku z inteligentną per...
- Ean: 4718755094804
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: F
- Kod_producenta: 9H.LN3LJ.LBE
- Producer: BenQ
Monitor 27 cali EX271Q 2K IPS IPS/180Hz/2K/Gaming
1 464,90 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor 27 cali EX271Q 2K IPS IPS/180Hz/2K/Gaming
1 388,26 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BenQ EW2790U. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:...
Przejdź do sklepu >
BenQ EW2790U 68.6 cm 4K 3840x2160 z 98% pokryciem kolorów P3, ekskluzywny kontrast AI, wbudowane głośniki 2.1-kanałowe z głośnikiem niskotonowym, 1 USB typu C, 3 porty HDMI, ergonomiczna konstrukcja i
1 434,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
BenQ EW2790U monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra...
1 529,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BenQ EW2790U monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Biały BenQ EW2790U. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technolo...
- Cechy dodatkowe: Wbudowane głośniki
- Certyfikaty: EPEAT, TUV
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 21.1
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: F
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod eprel: 2162161
- Kod producenta: 9HLN3LJLBE
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Marka: BenQ
- Model: EW2790U
- Powłoka matrycy: matowa
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.16
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.42
- Waga produktu: 0.15
- Wysokość produktu: 37.49
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, technologia AMD FreeSync, HDR10 |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 211 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | BenQ EWxx90U |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 25 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 614 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 7,7 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, pilot, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 427 - 537 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.0 x 3, USB 3.2 x 3, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.1 Typ C x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 3 |
| Złącze USB | 5 |
| Zużycie energii HDR | 26 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 23 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,00 zł
Aktualna cena od 1388,26 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1306,77 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1306,77 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1329,00 zł | Sklep komputronik.pl | 22 zł |
| 03.09.2025 | 1199,00 zł | Sklep komputronik.pl | -130 zł |
| 03.10.2025 | 1379,64 zł | Sklep iep24.eu | 180 zł |
| 03.11.2025 | 1391,00 zł | visunext.pl | 11 zł |
| 03.12.2025 | 1299,00 zł | RTV EURO AGD | -92 zł |
| 03.01.2026 | 1408,00 zł | Ole Ole! | 109 zł |
| 03.02.2026 | 1365,34 zł | Sklep iep24.eu | -42 zł |
| 03.03.2026 | 1370,09 zł | Sklep iep24.eu | 4 zł |
| 01.04.2026 | 1388,26 zł | Sklep iep24.eu | 18 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1388,26 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 189 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: BenQ Ceny od 1388.26 zł do 1612.08 zł
EAN: 4718755094804
SKU: 9H.LN3LJ.LBE
Polecana ofertavisunext.pl
1 612,08 zł
Przejdź do sklepu >



