Forever LED Cocktails Neon, RTV100453, 12V, wodoodporna, energooszczędna, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
Polecana ofertaMedia Expert
123,42 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Forever LED Cocktails RTV100453 to nowoczesny neon, który tworzy kolorową poświatę, idealną do dekoracji salonu. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, oferuj... rozwiń
FOREVER LIGHT Neon LED Cocktails RTV100453
123,42 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Neon z funkcją ściemniacza! Ściemniacz pozwala na regulację jasności neonu aby lepiej dostosować światło do indywidualnych potrzeb.
- Code: RTV100453
- Ean: 5900495454423
- Producer: FOREVER LIGHT
Neon Plexi Led Cocktails Ozdoba Do Pokoju Na Ścianę Forever Light
93,04 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
NEON PLEXI LED COCKTAILS OZDOBA DO POKOJU NA ŚCIANĘ FOREVER LIGHT 5900495454423 Neony LED Forever Light Uwielbiasz bawić się światłem i tworzyć niebanalne aranżacje? Neony LED Forever Light to idealny...
- Barwa światła: wielokolorowy
- Ean (gtin): 5900495454423
- Głębokość produktu: 1.8
- Informacje dodatkowe: Możliwość ściemniania
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: RTV100453
- Kolor szkła: mleczne
- Kształt: Liniowy
- Liczba sztuk: 1
- Marka: Forever Light
- Moc: 5
- Napięcie (v): 5V
- Rodzaj gwintu: zintegrowane źródło LED
- Rodzaj: LED
- Szerokość produktu: 22.2
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.01
- Wysokość produktu: 42
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | różne kolory |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | regulacja jasności, zasilanie bateryjne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Gwint | nie dotyczy |
| Jasność | 0 lm |
| Klasy energetyczne dołączonych żarówek | nie dotyczy |
| Kolor | biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Moc maksymalna do relacji | 0 W |
| Moc maksymalna | 0 |
| Możliwość stosowania żarówek o klasie | nie dotyczy |
| Przeznaczenie | oświetlenie funkcjonalne, oświetlenie nastrojowe, salon - oświetlenie dekoracyjne |
| Przyciemnianie | tak |
| Rodzaj światła | LED |
| Rodzaj | neon |
| Wymiary | 43 x 31 x 2,5 cm |
| Zasilanie | sieciowo-bateryjne (AA) |
| Zużycie energii na 1000 h | 0 kWh/1000h |
| Źródło światła | wbudowane LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 99,89 zł
Aktualna cena od 123,42 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 100,43 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 100,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 100,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 99,89 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 100,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 113,84 zł | Media Expert | 13 zł |
| 03.11.2025 | 113,22 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 113,47 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 113,10 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 100,43 zł | Media Expert | -12 zł |
| 03.03.2026 | 100,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 100,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 27.04.2026 | 123,42 zł | Media Expert | 22 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 99,89 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 123,42 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 23 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Forever Light
Kategoria: Lampy Ceny od 93.04 zł do 123.42 zł
EAN: 5900495454423
SKU: RTV100453
Polecana ofertaMedia Expert
123,42 zł
Przejdź do sklepu >

