Fotel wypoczynkowy MERRY kremowy Halmar
Polecana ofertaMeblujDom.pl
799,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Głębokość fotela: 90 cm; Głębokość siedziska: 60 cm; Grubość siedziska: 10 cm; Kolor: Kremowy
Fotel wypoczynkowy MERRY Halmar Kremowy
799,00 zł
Sprzedawca: MeblujDom.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Fotel wypoczynkowy MERRY Halmar to oferta kierowana do osób uwielbiających nowoczesne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Dwa uniwersalne warianty kolorystyczne fenomenalnie komponują się z prostą fo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Głębokość fotela | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Grubość siedziska | 10 cm |
| Kolor | Kremowy |
| Kolor stelażu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie fotela | 120 kg |
| Materiał stalaża | Stal malowana proszkowo |
| Szerokość fotela | 63 cm |
| Szerokość siedziska | 63 cm |
| Tapicerka siedziska | Tkanina |
| Wykonanie siedziska | Pianka tapicerska |
| Wysokość fotela | 95 cm |
| Wysokość podłokietnika od ziemi | 43 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 663,00 zł
Aktualna cena od 799,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | - |
| 03.07.2025 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 719,00 zł | MeblujDom.pl | -80 zł |
| 03.12.2025 | 663,00 zł | MeblujDom.pl | -56 zł |
| 03.01.2026 | 719,00 zł | MeblujDom.pl | 56 zł |
| 03.02.2026 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 80 zł |
| 03.03.2026 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
| 30.03.2026 | 799,00 zł | MeblujDom.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 663,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 799,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 136 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Halmar
Kategoria: Fotele Cena: 799 zł
EAN: 5905248126633
SKU: V-CH-MERRY-FOT-KREMOWY
Polecana ofertaMeblujDom.pl
799,00 zł
Przejdź do sklepu >
