Franke Kanon KNG 110 62 Fragranite czarny zlewozmywak prostokątny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Zlewozmywak Franke Kanon KNG 110-62 to nowoczesne rozwiązanie dla każdej kuchni. Wykonany z trwałego Fragranite, odporny na zarysowania i wysoką temperaturę. Cz... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | rollmata, kratka ociekowa |
|---|---|
| Barwa | czarny matowy |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 460 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Informacje dodatkowe | odpływ w kolorze czarnym |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 620 x 420 mm |
| Komora 2 | 0 mm |
| Komora 3 | 0 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 80 cm |
| Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów | młynka do odpadów |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | do podbudowy |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Franke Mythos Kanon |
| Szerokość w milimetrach | 760 mm |
| Typ zaworu | zawór automatyczny |
| Wejście na baterię | podfrezowany |
| Wykonanie | Fragranite |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek automatyczny, kratka ociekowa, rollmata, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2564,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 2564,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2410,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -154 zł |
| 03.09.2025 | 2410,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2294,98 zł | OkapyKuchenne.pl | -115 zł |
| 03.11.2025 | 2294,98 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2186,19 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -108 zł |
| 03.01.2026 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | -187 zł |
| 03.02.2026 | 2202,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 203 zł |
| 03.03.2026 | 2202,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2294,00 zł | Media Expert | 91 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1999,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię