Franke Kanon KNG 160 46 21 czarny mat zlewozmywak narożny, stal nierdzewna, głębokość 160 mm
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Zlewozmywak narożny Franke Kanon KNG 160-46-21 w czarnym macie to połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonany z trwałego Fragranite'u, odporny na zarysowania, ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny mat |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 460 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Ilość komór | 1,5 |
| Ilość podfrezowanych otworów | brak |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 420 x 464 x 200 mm |
| Komora 2 | 420 x 214 x 200 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 80 cm |
| Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów | młynka do odpadów, dozownika mydła |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | do podbudowy |
| Rodzaj | zlewozmywak narożny |
| Seria | Franke Mythos Kanon |
| Szerokość w milimetrach | 760 mm |
| Typ zaworu | zawór automatyczny |
| Wariantowanie - seria | Franke Kanon |
| Wejście na baterię | nie |
| Wycięcie | 0 mm |
| Wykonanie | Fragranite |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek automatyczny, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2456,10 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2749,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 2915,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 166 zł |
| 03.08.2025 | 2456,10 zł | Ole Ole! | -458 zł |
| 03.09.2025 | 2740,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 283 zł |
| 03.10.2025 | 2608,63 zł | OkapyKuchenne.pl | -131 zł |
| 03.11.2025 | 2608,63 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2485,89 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -122 zł |
| 03.01.2026 | 2534,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 49 zł |
| 03.02.2026 | 2534,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2534,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2599,00 zł | Media Expert | 64 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2456,10 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię