Franke Urban bateria kuchenna z wyciąganą wylewką biały polarny 115 0595 088
Polecana ofertaOle Ole!
779,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke Urban bateria kuchenna z wyciąganą wylewką w kolorze białym polarnym to funkcjonalne rozwiązanie dla każdej kuchni. Wyposażona w ceramiczną głowicę, obro... rozwiń
Franke Urban Pull-Out Biały Fragranit Bateria kuchenna
779,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:nie;Kolor:biały;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, wyciągana wylewka jednostrumieniowa;Gwarancja:od 1...
- Brand: Franke
- Color: biały
- Ean: 7612985745338
- Gtin: 7612985745338
- Producer: Franke
Franke Urban Pull-Out Biały Fragranit Bateria kuchenna
849,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: biały biały
- Ean: 7612985745338
- Gtin: 7612985745338
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | od 1 roku do 15 lat zgodnie z informacjami Gwaranta |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | biały |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Maris Urban |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Urban pull-out |
| Wykonanie korpusu | fragranit |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 294 mm |
| Wysokość wylewki | 259 mm |
| Zasięg wylewki | 210 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 756,43 zł
Aktualna cena od 779,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 756,43 zł | Sklep elektrohome.pl | -22 zł |
| 03.07.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | 22 zł |
| 03.08.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 758,94 zł | Media Expert | -20 zł |
| 03.01.2026 | 778,17 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 19 zł |
| 03.02.2026 | 777,73 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 779,00 zł | Ole Ole! | 1 zł |
| 03.04.2026 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 28.04.2026 | 779,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 756,43 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 779,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 23 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 779 zł do 849 zł
EAN: 7612985745338
SKU: VITAL J GUN SS
Polecana ofertaOle Ole!
779,00 zł
Przejdź do sklepu >

