HP S7 Pro 738pu 8K167AA 37,5 UWQHD IPS Black 60Hz 5ms Zakrzywiony Monitor LED
Polecana ofertaSklep iep24.eu
4 757,81 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Monitor HP S7 Pro 738PU 8K167AA to zaawansowane urządzenie z zakrzywionym ekranem 37,5" UWQHD IPS, oferujące doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki technologii I... rozwiń
HP
4 757,81 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Series 7 Pro 37,5-calowy monitor Pro seria 7 WQHD+ Thunderbolt 4 738pu Doświadcz głębi cieni oraz najwyższego poziomu odwzorowania kolorów na ultraszerokim, zakrzywionym wyświetlaczu WQHD+ IPS Black...
Przejdź do sklepu >
Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu
4 824,53 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Monitor Pro seria 7 37.5 calaWQHD+ Thunderbolt 4 738pu
4 553,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Monitor Pro seria 7 37.5 calaWQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu HP Stan: Producent: HP Rodzaj: monitor typ: do biura i domu Format obrazu: 21:9 przekątna (cali): 37.5 Rozdzielczość ekranu (piksele): ...
- Cechy dodatkowe: HDMI
- Certyfikaty: TUV
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Głębokość produktu z podstawą: 26.69
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 8K167AA
- Kontrast statyczny (x:1): 2000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: HP
- Model: 738pu
- Powłoka matrycy: matowa
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 1600
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 89.44
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 0.15
- Waga z podstawą: 12.2
- Wysokość produktu z podstawą: 58.1
- Wysokość produktu: 39.7
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarno-srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 267 mm |
| Głośniki | 4 x 3 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | HP 738pu |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 37,9 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 87 cm |
| Przekątna ekranu | 95 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1600 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Szerokość | 894 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 12,5 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel Thunderbolt, kabel USB, kabel zasilający, karta gwarancyjna, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 581 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, HDMI 2.0 x 1, Thunderbolt 4 x 1, USB 3.2 x 5, USB 3.2 Typ C (z Power Delivery) x 1, LAN x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 6 |
| Zużycie energii HDR | 75 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 38 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 4649,00 zł
Aktualna cena od 4757,81 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 4791,24 zł | Sklep iep24.eu | - |
| 03.11.2025 | 5064,49 zł | CDRmarket | 273 zł |
| 03.12.2025 | 4696,08 zł | Sklep iep24.eu | -368 zł |
| 03.02.2026 | 4669,46 zł | Sklep iep24.eu | -26 zł |
| 03.03.2026 | 4649,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.04.2026 | 4811,68 zł | Sklep iep24.eu | 162 zł |
| 27.04.2026 | 4757,81 zł | Sklep iep24.eu | -53 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4649,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4757,81 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 109 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hp
Kategoria: HP Ceny od 4553 zł do 4825.45 zł
EAN: 0197497776584
SKU: 00197497776584
Polecana ofertaSklep iep24.eu
4 757,81 zł
Przejdź do sklepu >

