Jura Ena 5 EA Night Inox ekspres ciśnieniowy do kawy, automatyczny, 2-litrowa pojemność, funkcja spieniania mleka
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Jura ENA 5 Night Inox to kompaktowy ekspres do kawy, który oferuje trzy unikalne procesy parzenia: Cold Brew, Light Brew i Regular Brew. Dzięki dotykowemu ekran... rozwiń
Jura ENA 5 Night Inox (EA) Kawa na zimno Szerokość 27,1cm Ekspres ciśnieniowy
4 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dostępne napoje:Cold Brew, Cold Brew Espresso, czarna, Espresso, Light Brew, Light Brew Espresso;Cichy młynek:tak;Ciśnienie:15 barów;Części nadające się do mycia w zmywarce:brak;Długość przewodu zasil...
- Brand: Jura
- Color: szaro-czarny
- Ean: 7610917156962
- Gtin: 7610917156962
- Producer: Jura
Ekspres do kawy Jura ENA 5 Night Inox (EA)
4 299,00 zł
Sprzedawca: kawawbiurze.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ekspres do aromatycznych kaw czarnych Cold Brew, Light Brew i Regular Brew - Jura ENA5 Night Inox jest synonimem innowacyjności. To pierwszy ekspres na rynku, który oferuje trzy różne procesy parzenia...
- Brand: JURA
- Ean: 7610917156962
- Gtin: 7610917156962
- Producer: JURA
- Title: Ekspres do kawy Jura ENA 5 Night Inox (EA)
Ekspres do kawy Jura ENA 5 (EA) Night Inox
4 199,00 zł
Sprzedawca: Sklep konesso.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
W swoim kompaktowym formacie ekspres do kawy Jura ENA 5 (EA) Night Inox wykorzystuje trzy różne procesy parzenia - na ciepło, na zimno i absolutna nowość, czyli lekki napar (Light Brew).
- Ciśnienie: 15 bar
- Funkcja spieniania mleka: Nie
- Funkcje dodatkowe: Automatyczne wykrywanie filtra, Funkcja oszczędzania energii, Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy, Możliwość wyboru temperatury kawy, Programowanie czasu wyłączenia, Programowanie ilości wody, Regulacja wysokości dozownika, System grzewczy Thermoblok, Technologia zaparzania 3D, Wi-Fi
- Kolor: Ciemny inox
- Moc: 1450
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
- Pojemność zbiornka na kawę: 125 g
- Producer: Jura
- Regulacja ilości kawy: Tak
- Regulacja mocy kawy: Tak
- Rodzaj kawy: Ziarnista
- Rodzaj: Automatyczny
- Sterowanie smartfonem: Tak (opcjonalnie)
- Wbudowany młynek: Tak
- Wskaźnik poziomu wody: Nie
- Wyś wietlacz: Tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cichy młynek | tak |
|---|---|
| Ciśnienie | 15 barów |
| Części nadające się do mycia w zmywarce | brak |
| Czyszczenie ekspresu | automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, filtr wody, sygnalizowanie konieczności odkamienienia |
| Długość przewodu zasilającego | 1,1 m |
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Dostępne napoje | Cold Brew, Cold Brew Espresso, czarna, Espresso, Light Brew, Light Brew Espresso |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Filtr w wyposażeniu | tak |
| Funkcja Moja kawa | nie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja oszczędzania energii, programowane wyłączanie ekspresu |
| Głębokość | 445 mm |
| Gwarancja | 25 miesięcy |
| Higiena i czyszczenie ekspresu | automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja odkamieniania, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody |
| Inne | kompatybilny z Jura WiFi Connect, parzenie wstępne |
| Liczba profili użytkowników | 0 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 10,5 cm |
| Menu w języku polskim | tak |
| Młynek | stalowy |
| Moc | 1450 W |
| Możliwość przygotowania zimnych napojów | tak |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | nie |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pasujący filtr | Claris Smart |
| Pojemność zbiornika na kawę | 125 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,1 l |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Regulacja mocy kawy | tak |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | tak |
| Regulacja temperatury kawy | tak |
| Regulacja wysokości dyszy | tak |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | nie |
| Relacje | Jura ENA 5 |
| Rodzaj kawy | ziarnista, mielona |
| Seria - wariantowanie | Jura ENA 5 |
| Seria | Jura ENA 5 |
| Sterowanie smartfonem | opcjonalne (po zakupieniu transmitera) |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System grzewczy | Thermoblock |
| System spieniający mleko | brak |
| Szerokość | 271 mm |
| Typ ekspresu | automatyczny |
| Wskaźnik poziomu wody | tak |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | nie |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | nie |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 323 mm |
| Wyświetlacz | kolorowy wyświetlacz |
| Zgodność z aplikacją | J.O.E. |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3829,00 zł
Aktualna cena od 4199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 3999,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 4279,00 zł | RTV EURO AGD | 280 zł |
| 03.09.2025 | 3990,00 zł | RTV EURO AGD | -289 zł |
| 03.10.2025 | 3849,00 zł | Sklep konesso.pl | -141 zł |
| 03.11.2025 | 3829,00 zł | Sklep konesso.pl | -20 zł |
| 03.12.2025 | 4299,99 zł | RTV EURO AGD | 470 zł |
| 03.01.2026 | 3990,00 zł | RTV EURO AGD | -309 zł |
| 03.02.2026 | 3990,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 4199,00 zł | Sklep konesso.pl | 209 zł |
| 03.04.2026 | 4199,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 4199,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 31.05.2026 | 4199,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3829,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4199,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 370 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Jura
Kategoria: Jura Ceny od 4199 zł do 4299 zł
EAN: 7610917156962
SKU: OI_373869173
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 199,00 zł
Przejdź do sklepu >


