Karcher NT 30/1 Tact Te M 1380W odkurzacz przemysłowy mokro-sucho, filtr HEPA, pojemność 30 litrów
Polecana ofertaOle Ole!
3 024,95 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Karcher NT 30/1 Tact Te M to profesjonalny odkurzacz przemysłowy o mocy 1380 W. Umożliwia odkurzanie na mokro i sucho, posiada system TACT do automatycznego czy... rozwiń
Karcher NT 30/1 Tact Te M 1380W Odkurzacz przemysłowy
3 024,95 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość kabla:7,5 m;Dodatkowe opcje:automatyczne czyszczenie filtra, automatyczne włączenie/wyłączenie przez elektronarzędzie, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, możliwość odkurzania na mokro, m...
- Brand: Karcher
- Ean: 4054278048215
- Gtin: 4054278048215
- Producer: Karcher
Kärcher NT 30/1 Tact Te M - Odkurzacz uniwersalny (na sucho i mokro) 30l
3 294,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Profesjonalny odkurzacz Kärcher NT 30/1 Tact Te M do pracy na sucho i mokro. Wyposażony w zbiornik o pojemności 30 litrów, system automatycznego oczyszczania...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | szary |
|---|---|
| Długość kabla | 7,5 m |
| Dodatkowe opcje | automatyczne czyszczenie filtra, automatyczne włączenie/wyłączenie przez elektronarzędzie, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, przygotowanie do pracy z systemem antystatycznym, system oczyszczania filtra TACTSystem |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc silnika | 1380 W |
| Model filtra | 6.907-662.0 |
| Model worka | 2.889-154.0 |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Poziom głośności | 0 dB |
| Przeznaczenie | do użytku profesjonalnego |
| Regulacja mocy ssania | nie |
| Rodzaj filtra | falisty |
| Typ worka | pojemnik, syntetyczny |
| Wymiary | 56 x 37 x 58 cm |
| Wyposażenie | 2 rury, filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa, wąż ssący, worek fizelinowy |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3253,07 zł
Aktualna cena od 3024,95 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3919,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 3749,00 zł | Ole Ole! | -170 zł |
| 03.08.2025 | 3253,07 zł | Ole Ole! | -495 zł |
| 03.09.2025 | 3919,00 zł | RTV EURO AGD | 665 zł |
| 03.10.2025 | 3919,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 3495,30 zł | Ole Ole! | -423 zł |
| 03.12.2025 | 3349,00 zł | Ole Ole! | -146 zł |
| 03.04.2026 | 3459,05 zł | Ole Ole! | 110 zł |
| 03.05.2026 | 3354,00 zł | RTV EURO AGD | -105 zł |
| 24.05.2026 | 3024,95 zł | Ole Ole! | -329 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3253,07 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3024,95 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 228 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Ceny od 3024.95 zł do 3294.99 zł
EAN: 4054278048215
SKU: OI_405620459
Polecana ofertaOle Ole!
3 024,95 zł
Przejdź do sklepu >

