Lelit Anita PL042EM Ekspres do kawy kolbowy, ciśnienie 15 bar, stal nierdzewna, automatyczne spienianie mleka
Polecana ofertaOle Ole!
2 249,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Lelit Anita PL042EM to kompaktowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem, który umożliwia przygotowanie aromatycznego espresso i cappuccino z świeżo zmielonych z... rozwiń
Lelit Anita PL042EM Szerokość 33cm Ekspres kolbowy
2 249,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dostępne napoje:Cappuccino, Espresso, gorąca woda;Cichy młynek:nie;Ciśnienie:15 barów;Części nadające się do mycia w zmywarce:brak;Długość przewodu zasilającego:1 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Dwa...
- Brand: Lelit
- Color: srebrno-czarny
- Ean: 8009437000906
- Gtin: 8009437000906
- Producer: Lelit
Lelit Anita PL042EM Szerokość 33cm Ekspres kolbowy
2 919,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Lelit
- Color: srebrno-czarny
- Ean: 8009437000906
- Gtin: 8009437000906
- Producer: Lelit
Ekspres do kawy Lelit Anita PL042EM
2 249,00 zł
Sprzedawca: Sklep konesso.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ekspres do kawy ,,Lelit Anita PL042EMI" jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie prostotę i kompaktowość, a jednocześnie rozumieją, że doskonałe espresso można zrobić tylko ze świeżo zmielonych zia...
- Ciśnienie: 15 bar
- Funkcja spieniania mleka: Tak
- Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączanie,Dysza parowa,Manometr,Wyjmowany zbiornik na wodę
- Kolor: Srebrny
- Moc: 1000 W
- Pojemność zbiornika na wodę: 2,7 l
- Pojemność zbiornka na kawę: 150
- Producer: Lelit
- Regulacja ilości kawy: Tak
- Regulacja mocy kawy: Tak
- Rodzaj kawy: Kapsułki, mielona, ziarnista
- Rodzaj: Automatyczny
- Sterowanie smartfonem: Nie
- Wbudowany młynek: Tak
- Wskaźnik poziomu wody: Tak
Ekspres ciśnieniowy Lelit Lelit - Anita PL042EM - Ekspres kolbowy z młynkiem
3 681,64 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lelit to rodzinna firma, ekspresy są projektowane i produkowane we Włoszech przy użyciu profesjonalnych technologii i wysokiej klasy komponentów. Długa trady...
- Gtin: 8009437000906
- Old_price: 3681.64
- Sale_price: 2338.41
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cichy młynek | nie |
|---|---|
| Ciśnienie | 15 barów |
| Części nadające się do mycia w zmywarce | brak |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Dostępne napoje | Cappuccino, Espresso, gorąca woda |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Filtr w wyposażeniu | nie |
| Funkcja Moja kawa | nie |
| Głębokość | 250 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | wskaźnik ciśnienia |
| Kolor | srebrno-czarny/stal nierdzewna |
| Liczba napojów | 0 |
| Liczba profili użytkowników | 0 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 0 cm |
| Menu w języku polskim | tak |
| Młynek | stalowy żarnowy |
| Moc | 1000 W |
| Możliwość przygotowania zimnych napojów | nie |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | tak |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pasujący filtr | wymienny filtr do wody |
| Pojemność zbiornika na kawę | 100 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,7 l |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | tak |
| Regulacja temperatury kawy | tak |
| Regulacja wysokości dyszy | tak |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | nie |
| Rodzaj kawy | ziarnista, mielona |
| Sterowanie smartfonem | nie |
| Sterowanie | mechaniczne |
| System grzewczy | bojler |
| System spieniający mleko | dysza spieniająca |
| Szerokość | 330 mm |
| Typ ekspresu | kolbowy |
| Wskaźnik poziomu wody | tak |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | nie |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | nie |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, 3 sitka |
| Wysokość | 370 mm |
| Wyświetlacz | brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2149,99 zł
Aktualna cena od 2249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | - |
| 03.07.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2149,99 zł | Ole Ole! | -149 zł |
| 03.11.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | 149 zł |
| 03.12.2025 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | -50 zł |
| 03.01.2026 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.05.2026 | 2149,99 zł | Ole Ole! | -49 zł |
| 28.05.2026 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | 99 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2149,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2249,00 zł na dzień 28.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 99 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lelit
Kategoria: Lelit Ceny od 2249 zł do 3681.64 zł
EAN: 8009437000906
SKU: OI_356221818
Polecana ofertaOle Ole!
2 249,00 zł
Przejdź do sklepu >



