Lg Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali Fhd UltraGear
Polecana ofertaOle Ole!
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
LG UltraGear 27G411A 27" Full HD IPS 120Hz / 144Hz O/C 1ms MBR Gamingowy Monitor LED
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16...
  • Brand: LG
  • Certification: EC EPREL 2391926
  • Ean: 8806096567449
  • Gtin: 8806096567449
  • Producer: LG
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: LG
  • Ean: 8806096567449
  • Gtin: 8806096567449
  • Producer: LG
MONITOR LCD 27" IPS/27G411A-B LG
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
27 " 1920 x 1080 px Full HD 16:9 LCD IPS Ekran dotykowy Nie 5 ms Płaski Contrast 1500:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz Wbudowane głośniki Nie Wbudowana kamera/aparat Nie 1xIlość portów HD...
LG 27G411A-B Monitor gamingowy UltraGear 27" 144 Hz FHD z obsługą technologii NVIDIA G-SYNC
Sprzedawca: visunext.pl
  • Eec_spectrum: A-G
  • Energy_efficiency_class: E
  • Kod_producenta: 27G411A-B.AEU
LG UltraGear 27G411A-B - 144Hz OC Full HD IPS 27''
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Sprzedawca: Empik.com
LG UltraGear 27G411A-B - 144Hz OC Full HD IPS 27'' LG Producent: LG Kod producenta: 27G411A-B.AEU EAN: 8806096567449 Nazwa produktu: LG UltraGear 27G411A-B -...
  • Old_price: 385.28
  • Sale_price: 394.53
Monitor Led Lg 27G411A-B 27 " 1920 x 1080 px Ips Pls
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Monitor LED LG 27G411A-B.AEU 27 " 1920 x 1080 px IPS / PLS Jakość obrazu i odwzorowanie barw Monitor został wyposażony w 27-calową matrycę IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 (FHD) . Wyświetlacz charakte...
  • Częstotliwość odświeżania: 144
  • Głębokość produktu z podstawą: 22
  • Jasność: 250
  • Klasa efektywności energetycznej: A
  • Kod producenta: 27G411A-B
  • Kolor: czarny
  • Kontrast statyczny (x:1): 1500
  • Kąt widzenia w poziomie: 178
  • Marka: LG
  • Model: 27G411A-B.AEU
  • Powłoka matrycy: matowa
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Rodzaj podświetlania: LED
  • Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
  • Rozmiar plamki: 0.31
  • Standard vesa: 100 x 100
  • Szerokość produktu z podstawą: 61.15
  • Typ matrycy: IPS / PLS
  • Waga z podstawą: 3.8
  • Wysokość produktu z podstawą: 45.24
  • Zawiera baterie: nie
Specyfikacja, funkcje
Barwa obudowyczarny
Bezramkowetak
Cyfrowe złącze koaksjalnenie
Cyfrowe złącze optycznenie
Czas reakcji matrycy1 ms
Częstotliwość odświeżania obrazu120 Hz
Dodatkowe opcjeHDR, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka
Dual Modenie
Ekran dotykowynie
Funkcjetechnologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka
Głębokość220 mm
Głośnikinie
Gwarancja - etykiety cenowe24 miesiące, door to door
Gwarancja24 miesiące
Jasność ekranu250 cd/m2
Kamerkanie
Kąt widzenia w pionie178 stopni
Kąt widzenia w poziomie178 stopni
Klasa energetyczna HDRF
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Liczba wyświetlanych kolorów16,7 mln
Liczba złaczy DisplayPort1
Mikrofonnie
Model (wariantowanie)LG G411A
Obrotowy ekran (pivot)nie
Opcja przymocowania do ścianytak
Pilotnie
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Pobór mocy w trybie włączenia0 W
Powłoka matrycymatowa
Przekątna ekranu69 cm
Przełącznik (euroetykieta)nie
Regulacja kąta obrotu (swivel)nie
Regulacja kąta pochylenia (tilt)tak
Regulacja wysokości (height)nie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj gwarancjidoor to door
Rodzaj matrycyIPS
Rodzaj podświetleniaLED
Rozdzielczość pionowa1080 px
Rozdzielczość pozioma1920 px
Rozdzielczość1920 x 1080
Szerokość612 mm
Technologia 3Dnie
Technologia HDR (High Dynamic Range)tak
Technologia synchronizacjiAMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
Tuner TVnie
VESA100x100 mm
Waga3,8 kg
Wejście liniowe audionie
Wewnętrzny głośniknie
Wielkość plamki0,31 mm
Wyjście liniowe audiotak
Wyposażenieinstrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa
Wysokość z podstawą452 mm