Msi Monitor 27 Pro MP275Q 2560x1440 wqhd 100Hz 1ms Ips 16:9
Polecana ofertaRTV EURO AGD
449,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
MSI PRO MP275Q 27" 2K IPS 100Hz 1ms MPRT Monitor LED
449,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: MSI
- Ean: 4711377153317
- Gtin: 4711377153317
- Producer: MSI
MSI PRO MP275Q 27" 2K IPS 100Hz 1ms MPRT Monitor LED
449,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MSI
- Certification: EC EPREL 1863018
- Ean: 4711377153317
- Gtin: 4711377153317
- Producer: MSI
Ekran PC MSI Pro MP275Q - Czarny - 2560 x 1440 - 4 ms - IPS
527,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor PC MSI Pro MP275Q - Czarny - 2560 x 1440 - 4 ms - IPS - Jasność: 300 cd/m - Współczynnik kontrastu: 1300:1 - Typ panelu: LED IPS - Format obrazu: 16...
- Gtin: 4711377153317
- Old_price: 513.45
- Sale_price: 527.99
Monitor Msi Pro MP275Q 27" Wqhd 2560x1440 Ips 100Hz 1ms Hdmi Dp
485,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor MSI 27" WQHD IPS 100Hz 1ms PRO MP275Q 2560x1440 HDMI DP Głośniki EyesErgo 27" WQHD ( 2560× 1440) – ostry i szczegółowy obraz IPS – szerokie kąty widzenia i naturalne kolory 100 Hz – płynność...
- Cechy dodatkowe: technologia Less Blue Light, Technologia Adaptive-Sync, Wbudowane głośniki, technologia MSI EyesErgo, MSI Anti-Flicker
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 20.72
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Kod producenta: PRO MP275Q
- Kontrast statyczny (x:1): 1300
- Marka: MSI
- Model: PRO MP275Q
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.31
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.4
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 8
- Waga z podstawą: 4.1
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka |
| Dodatkowe opcje | HDR, głośniki, wąska ramka |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 207 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MP275Q |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 0 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 614 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 4,1 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 457 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 29 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 449 zł do 2472.99 zł
EAN: 4711377153317
SKU: 04711377153317
Polecana ofertaRTV EURO AGD
449,00 zł
Przejdź do sklepu >



