Nowodvorski lampa do szyn 1F PROFILE BIT czarna, 8823
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
169,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nowodvorski lampa do szyn 1f Profile Bit 8823 to nowoczesne oświetlenie do salonu, wykonane z lakierowanej stali i tworzywa sztucznego. Posiada jeden punkt świe... rozwiń
Lampa do szyn 1F PROFILE BIT 8823 - Nowodvorski
169,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 8823/NW
- Ean: 5903139882392
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 11.5 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 15 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne pc |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj montażu | Do systemu 1-fazowego |
| Rodzaj źródła światła | Gu10 es111 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość | 150 cm - 200 cm |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 18 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 131,48 zł
Aktualna cena od 169,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 131,48 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.07.2025 | 169,00 zł | Phenomena Light | 37 zł |
| 03.08.2025 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 169,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.11.2025 | 169,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 143,65 zł | PolskieLampy.pl | -25 zł |
| 03.01.2026 | 169,00 zł | Phenomena Light | 25 zł |
| 03.02.2026 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 29.05.2026 | 169,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 131,48 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 169,00 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 38 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 169 zł
EAN: 5903139882392
SKU: 8823/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
169,00 zł
Przejdź do sklepu >
