BESTSELLER
Nordlux SKYKU CLOUD kinkiet ścienny 1xE14 25W tworzywo sztuczne biały no2312971001
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
197,75 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Długość: 30 cm - 40 cm; Długość [cm]: 37; Ilość kloszy: 1; Ilość żarówek: 1
Lampa ścienna SKYKU CLOUD Nordlux 1xE14 25W Tworzywo sztuczne Biały NO2312971001 - Nordlux
197,75 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: NO2312971001
- Ean: 5704924016042
Lampa Ścienna Nordlux, biały, pokój dziecięcy, szkło
208,00 zł
Sprzedawca: mistrzlamp.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lampa ścienna Skyku Cloud Wall Light White jest idealna do pokojów dziecięcych dzięki uroczemu wzornictwu chmurki. Dzięki prostemu, ale wyrazistemu wyglądowi, lampa dodaje dekoracyjny akcent do wnętrz...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 30 cm - 40 cm |
|---|---|
| Długość [cm] | 37 |
| Ilość kloszy | 1 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Ilość żarówek w lampie | 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kod produktu | 2312971001 |
| Kolor | Biały |
| Kształt oprawy | Kulisty |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W] | 25w |
| Materiał | Tworzywo |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Napięcie wejściowe | 230v |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Rodzaj żarówki gwint | E14 |
| Stopień szczelności (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 30 cm - 40 cm |
| Szerokość [cm] | 37 |
| Ściemniacz w zestawie | Brak |
| Tagi | Ścienna |
| Waga gabarytowa w gramach | 3060 |
| Waga [kg] | 0,6 |
| Włącznik | Brak |
| Wtyczka | Tak |
| Wysokość | 15 cm - 25 cm |
| Wysokość [cm] | 23,8 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 40 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 181,93 zł
Aktualna cena od 197,75 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 197,75 zł | MLAMP.pl | - |
| 03.06.2025 | 197,75 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 196,90 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 181,93 zł | MLAMP.pl | -14 zł |
| 03.09.2025 | 220,35 zł | MLAMP.pl | 38 zł |
| 03.10.2025 | 220,35 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 193,80 zł | PolskieLampy.pl | -26 zł |
| 03.12.2025 | 190,00 zł | mistrzlamp.pl | -3 zł |
| 03.01.2026 | 183,34 zł | PolskieLampy.pl | -6 zł |
| 03.02.2026 | 183,34 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 183,06 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 197,75 zł | PolskieLampy.pl | 14 zł |
| 01.05.2026 | 197,75 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 181,93 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 197,75 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 16 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nordlux
Kategoria: Nordlux Ceny od 197.75 zł do 208 zł
EAN: 5704924016042
SKU: OI_381049808
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
197,75 zł
Przejdź do sklepu >

