Nowodvorski Eye Spot reflektorek sufitowy 6-punktowy czarny mosiężny 8819
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
689,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nowodvorski reflektorek sufitowy Eye Spot 8819 to nowoczesna lampa o industrialnym stylu. Wykonana z lakierowanej stali i mosiądzu, oferuje sześć wymiennych pun... rozwiń
Reflektorek sufitowy EYE SPOT 8819 - Nowodvorski
689,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 8819/NW
- Ean: 5903139881999
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 100 cm - 150 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 128 |
| Dodatkowy kolor | Czarny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Kolor | Mosiądz |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 10 |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
| Rodzaj montażu | Mostek |
| Rodzaj źródła światła | Gu10 r50 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 20 cm - 30 cm |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Wysokość | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość (cm) | 17 |
| Wysokość klosza / abażura | Do 10 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 9.6 |
| Żarówka | Gu10-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 536,04 zł
Aktualna cena od 689,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 537,42 zł | PolskieLampy.pl | -151 zł |
| 03.06.2025 | 536,04 zł | PolskieLampy.pl | -1 zł |
| 03.07.2025 | 689,00 zł | Nowodvorski Lampy | 152 zł |
| 03.08.2025 | 689,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.09.2025 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 689,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 585,65 zł | PolskieLampy.pl | -103 zł |
| 03.01.2026 | 689,00 zł | Phenomena Light | 103 zł |
| 03.02.2026 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 04.04.2026 | 689,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 536,04 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 689,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 153 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 689 zł
EAN: 5903139881999
SKU: 8819/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
689,00 zł
Przejdź do sklepu >
