Philips Hue White Ambiance Wellner 212798 lampa biurkowa, regulacja jasności, sterowanie z aplikacji, LED, biały ciepły i zimny, nowoczesny design
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Philips Hue White Ambiance Wellner to nowoczesna lampa biurkowa z funkcją regulacji jasności i temperatury światła (2200-6500 K). Dzięki łączności Bluetooth i Z... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | chłodna i ciepła biel |
|---|---|
| Barwa światła | ciepła biel, chłodna biel |
| Bluetooth | tak |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności, ZigBee Light Link |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 806 lm |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Kompatybilność | Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego), Google Assistant |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Zigbee |
| Moc maksymalna do relacji | 15 |
| Moc | 15 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Rodzaj etykiety | stara |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj | lampa biurkowa/ stołowa |
| Temperatura światła | 2200 - 6500 K |
| Wymiary lampy | 19,2 x 26,8 x 26,8 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Zawartość zestawu | regulator przyciemniania |
| Zigbee | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 464,01 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 412,00 zł | Amazon.pl | -52 zł |
| 03.07.2025 | 412,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | -13 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 414,01 zł | Amazon.pl | 15 zł |
| 03.11.2025 | 463,20 zł | Amazon.pl | 49 zł |
| 03.12.2025 | 452,25 zł | Amazon.pl | -10 zł |
| 03.01.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 46 zł |
| 03.02.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię