Philips TAT3508BK/00 słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Bluetooth 5.3 czarne
Polecana ofertaEmpik.com
199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Philips TAT3508BK to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 w kolorze czarnym. Oferują aktywną redukcję szumów oraz asystenta głosowego. Czas pracy wy... rozwiń
Słuchawki Philips TAT3508BK/00
199,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe Philips TAT3508BK/00 Słuchawki Philips TAT3508BK/00 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku oraz komfort...
- Gtin: 4895229131606
- Old_price: 199.00
- Sale_price: 199.00
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Philips TAT3508
185,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 to idealny wybór dla osób aktywnych, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania. Te słuchawki bezprzewodowe true wireless łączą w sobie zaa...
- Aktywne tłumienie hałasu: tak
- Cechy dodatkowe: Bluetooth
- Czas czuwania: 1
- Czas pracy: 7
- Ean (gtin): 4895229131606
- Głębokość produktu: 4.2
- Impedancja: 32
- Kod producenta: TAT3508BK 00
- Kolor dominujący: czarny
- Konstrukcja: zamknięta
- Marka: Philips
- Mikrofon: tak
- Regulacja głośności: tak
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 11
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.41
- Waga produktu: 66
- Wysokość produktu: 11.9
- Zasięg: 10
- Załączone wyposażenie: Etui z funkcją ładowania
- Złącze ładowania: USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | tak |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 7 h |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 14 h |
| Dynamika (SPL) | 95 dB |
| Funkcje dodatkowe | dedykowana aplikacja |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 32 |
| Informacje dodatkowe | połączenie wielopunktowe, tryb Awareness |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Black |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 13.0 |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS, Windows |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | TAT3508 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX4 |
| Odporność | na wodę |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji |
| Port ładowania | USB-C |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, uniwersalne |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, True Wireless |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Waga | 4,5 g |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wodoodporność | tak |
| Wyposażenie | adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
| Zgodność z aplikacją | Philips Headphones |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 179,00 zł
Aktualna cena od 199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 179,00 zł | Media Markt | -40 zł |
| 03.06.2025 | 219,99 zł | Media Markt | 40 zł |
| 03.07.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.03.2026 | 199,00 zł | Empik.com | -20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 179,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 199,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 20 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Bezprzewodowe Ceny od 185 zł do 199 zł
EAN: 4895229131606
SKU: 04895229131606
Polecana ofertaEmpik.com
199,00 zł
Przejdź do sklepu >

