Smeg EGF03WHEU ekspres ciśnieniowy kolbowy, biały, 15 bar, stalowa dysza, automatyczne spienianie mleka
Polecana ofertaOle Ole!
2 599,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Ekspres ciśnieniowy Smeg EGF03WHEU to elegancki, biały kolbowy ekspres o mocy 1650 W i ciśnieniu 20 barów. Wyposażony w stalowy młynek, podwójny system grzewczy... rozwiń
Smeg EGF03WHEU Ekspres kolbowy
2 599,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dostępne napoje:Espresso, gorąca woda;Cichy młynek:tak;Ciśnienie:20 barów;Części nadające się do mycia w zmywarce:brak;Długość przewodu zasilającego:1 m;Dominujący odcień:biały;Dwa pojemniki na kawę:n...
- Brand: Smeg
- Color: biały
- Ean: 8017709329853
- Gtin: 8017709329853
- Producer: Smeg
Smeg EGF03WHEU Ekspres kolbowy
2 599,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Smeg
- Color: biały
- Ean: 8017709329853
- Gtin: 8017709329853
- Producer: Smeg
SMEG Ekspres do kawy kolbowy (biały) 50s style
3 899,00 zł
Sprzedawca: Bazylia.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kawa w domu jak z kawiarni? Zapewni ją kolbowy ekspres ciśnieniowy SMEG 50s style Ten model wykorzystuje ciśnienie o wysokości 20 barów pozwalające wydobyć z ziaren maksimum smaku. Dodatkowo, ekspres ...
Przejdź do sklepu >
Kolbowy ekspres ciśnieniowy SMEG EGF03WHEU
2 810,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kolbowy ekspres ciśnieniowy SMEG EGF03WHEU o pojemności zbiornika na wodę 2.4 l i mocy 1650 W. Regulacja ilości zaparzanej kawy, podwójny dozownik, system sp...
- Gtin: 8017709329853
- Old_price: 2589.30
- Sale_price: 2736.00
Ekspres kolbowy z młynkiem Smeg Biały 20 bar na 2 filiżanki EGF03WHEU
2 599,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
❤️ Ekspres kolbowy z młynkiem Smeg Biały 20 bar na 2 filiżanki EGF03WHEU ❤️ ✅ Opis produktu ✅ Delektuj się prawdziwie włoskim espresso dzięki ekspresowi marki Smeg. Ten wyjątkowy ekspres pozwala na je...
- Automatycznie przygotowywane napoje: Espresso, Gorąca woda
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ciśnienie: 20
- Funkcje: podgrzewanie filiżanek, spienianie mleka
- Głębokość produktu: 34
- Kod producenta: EGF03WHEU
- Kolor dominujący: biały
- Komunikacja: wskaźnik poziomu wody, wskaźnik konieczności odkamieniania, wskaźnik pustego zbiornika na wodę
- Marka: Smeg
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Moc: 1650
- Model: EGF03WHEU
- Pojemność zbiornika na wodę: 2.4
- Rodzaj ekspresu: kolbowy
- Rodzaje kawy: ziarnista, mielona
- Sterowanie: elektroniczne
- Szerokość produktu: 33.4
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 17
- Waga produktu: 0.15
- Wbudowany młynek: tak
- Wysokość produktu: 44.3
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 20 barów |
|---|---|
| Części nadające się do mycia w zmywarce | brak |
| Czyszczenie ekspresu | filtr wody, sygnalizowanie konieczności odkamienienia |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Dominujący odcień | biały |
| Dostępne napoje | Espresso, gorąca woda |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Ekspresy akcesoria | EGF03 x |
| Filtr w wyposażeniu | nie |
| Funkcja Moja kawa | nie |
| Funkcje dodatkowe | podgrzewanie filiżanek |
| Głębokość | 340 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Higiena i czyszczenie ekspresu | funkcja odkamieniania, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody |
| Inne | podświetlane przyciski, wskaźnik ciśnienia |
| Kolor | biały |
| Liczba napojów | 2 |
| Liczba profili użytkowników | 0 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 10 cm |
| Menu w języku polskim | nie |
| Młynek | stalowy żarnowy |
| Moc | 1650 W |
| Możliwość przygotowania zimnych napojów | nie |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | tak |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pasujący filtr | ECWF01 |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,4 l |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Regulacja mocy kawy | nie |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | tak |
| Regulacja temperatury kawy | tak |
| Regulacja wysokości dyszy | tak |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | nie |
| Rodzaj kawy | ziarnista, mielona |
| Seria - wariantowanie | Smeg EGF03 |
| Seria | 50 s Style |
| Sterowanie smartfonem | nie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System grzewczy | Thermoblock - podwójny system grzewczy |
| System spieniający mleko | dysza spieniająca z regulacją emisji pary |
| Szerokość | 334 mm |
| Typ ekspresu | kolbowy |
| Wskaźnik poziomu wody | tak |
| Wyciszony młynek | tak |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | tak |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | nie |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | uchwyt filtra ciśnieniowy, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 443 mm |
| Wyświetlacz | brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2189,00 zł
Aktualna cena od 2599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2673,27 zł | Empik.com | - |
| 03.05.2025 | 2686,15 zł | Ole Ole! | 12 zł |
| 03.06.2025 | 2189,00 zł | Empik.com | -497 zł |
| 03.07.2025 | 2680,00 zł | RTV EURO AGD | 491 zł |
| 03.08.2025 | 2999,00 zł | RTV EURO AGD | 319 zł |
| 03.09.2025 | 2799,00 zł | Sklep konesso.pl | -200 zł |
| 03.10.2025 | 2899,00 zł | Ole Ole! | 100 zł |
| 03.11.2025 | 2999,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.12.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | -600 zł |
| 03.01.2026 | 2467,81 zł | Ole Ole! | 68 zł |
| 03.02.2026 | 2467,81 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2467,81 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 30.03.2026 | 2599,00 zł | RTV EURO AGD | 131 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2189,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2599,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 410 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smeg
Kategoria: Ciśnieniowe Ceny od 2599 zł do 3899 zł
EAN: 8017709329853
SKU: EGF03WHEU
Polecana ofertaOle Ole!
2 599,00 zł
Przejdź do sklepu >




