Franke Atlas Neo bateria kuchenna miedziana z wyciąganą wylewką 115.0628.204
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 427,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria kuchenna Franke Atlas Neo z wyciąganą wylewką w miedzianym kolorze to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie. Wyposażona w obrotową wylewkę, perlator i węży... rozwiń
FRANKE studio 115.0628.204 Atlas Neo Bateria kuchenna Miedziany
1 427,00 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Wersja Bateria kuchenna ze stałą wylewką Głowica Głowica ceramiczna O 35 Rodzaj baterii Wysokociśnieniowa Położenie dźwigni mieszacza Dźwignia mieszacza z boku Wymiar otworu montażowego O 35 mm Całkow...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | miedziany |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo |
| Wylewka | obrotowa |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 269 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1427,00 zł
Aktualna cena od 1427,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1595,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1529,00 zł | Ole Ole! | -66 zł |
| 03.08.2025 | 1519,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.09.2025 | 1519,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1428,13 zł | OkapyKuchenne.pl | -90 zł |
| 03.11.2025 | 1428,13 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1480,80 zł | OkapyKuchenne.pl | 52 zł |
| 03.01.2026 | 1480,80 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1480,80 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1427,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -53 zł |
| 04.04.2026 | 1427,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1427,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1427,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 1427 zł
EAN: 7612985910866
SKU: OI_338050157
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 427,00 zł
Przejdź do sklepu >
