Franke Tap Active Semi-Pro bateria kuchenna chrom 115.0653.407
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 555,74 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Franke Tap Active Semi Pro to stojąca bateria kuchenna o chromowym wykończeniu. Wyposażona w elastyczną wylewkę, perlator i technologię Eco. Posiada ceramiczną ... rozwiń
Bateria Franke Active Semi-Pro Spray Chrom
1 555,74 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke to jeden z czołowych producentów rozwiązań dla kuchni. Ich szeroka gama produktów obejmuje m.in. eleganckie zlewozmywaki, młynki do odpadów, a także innowacyjne baterie kuchenne,...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, elastyczna wylewka, perlator, technologia Eco |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Active |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu | chromowe |
| Wylewka | elastyczna |
| Wyposażenie | elementy do montażu, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 470 mm |
| Wysokość wylewki | 234 mm |
| Zasięg wylewki | 222 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1415,00 zł
Aktualna cena od 1555,74 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1415,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 1769,00 zł | Ole Ole! | 354 zł |
| 03.07.2025 | 1769,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1695,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -74 zł |
| 03.09.2025 | 1695,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1695,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1659,00 zł | RTV EURO AGD | -36 zł |
| 03.12.2025 | 1538,19 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -120 zł |
| 03.01.2026 | 1652,00 zł | Media Expert | 113 zł |
| 03.02.2026 | 1652,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1614,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -38 zł |
| 03.04.2026 | 1614,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 28.04.2026 | 1555,74 zł | OkapyKuchenne.pl | -58 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1415,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1555,74 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 141 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 1555.74 zł
EAN: 7612986056624
SKU: OI_400070226
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 555,74 zł
Przejdź do sklepu >
