Franke Icon bateria kuchenna wysoka z wyciąganą wylewką chrom 115 0625 188
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 661,07 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bateria kuchenna Franke Icon z wyciąganą wylewką to połączenie stylu i funkcjonalności. Chromowane wykończenie, obrotowa wylewka i funkcja prysznica ułatwiają c... rozwiń
Bateria Franke Icon pull-out spray chrom
1 661,07 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke to renomowana marka, znana ze swojej wszechstronności w tworzeniu produktów, które nie tylko wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ale także doskonale wpisują się w różnorodn...
Przejdź do sklepu >
Franke Icon Pull-Out Spray Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
1 759,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:tak;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednost...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612985885683
- Gtin: 7612985885683
- Producer: Franke
Franke Icon Pull-Out Spray Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
1 759,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary chrom
- Ean: 7612985885683
- Gtin: 7612985885683
- Producer: Franke
FRANKE studio 115.0625.188 Icon pull-out spray Bateria kuchenna Chrom
1 860,00 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria Icon Ikona kuchennego stylu Co sprawia, że bateria staje się ikoną designu 61 Przede wszystkim połączenie intrygującej i oryginalnej formy z doskonałymi walorami użytkowymi. I taka jest w...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Icon |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Icon pull-out |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 355 mm |
| Wysokość wylewki | 260 mm |
| Zasięg wylewki | 200 mm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1661,07 zł
Aktualna cena od 1661,07 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1979,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1979,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2189,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 210 zł |
| 03.09.2025 | 1979,00 zł | RTV EURO AGD | -210 zł |
| 03.10.2025 | 1714,59 zł | OkapyKuchenne.pl | -264 zł |
| 03.11.2025 | 1714,59 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1676,95 zł | OkapyKuchenne.pl | -37 zł |
| 03.01.2026 | 1676,95 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1676,95 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1676,95 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1860,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 183 zł |
| 03.05.2026 | 1661,07 zł | OkapyKuchenne.pl | -198 zł |
| 14.05.2026 | 1661,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1661,07 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1661,07 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1661.07 zł do 1860 zł
EAN: 7612985885683
SKU: OI_360125929
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 661,07 zł
Przejdź do sklepu >



