Franke Atlas Neo bateria kuchenna z wyciąganą wylewką miedziana 115 0628 208
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 484,69 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria kuchenna Franke Atlas Neo z wyciąganą wylewką w miedzianym kolorze łączy elegancję z funkcjonalnością. Wykonana z trwałej stali szlachetnej, oferuje obr... rozwiń
Bateria Franke Atlas Neo Pull-Out Miedziany
1 484,69 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Baterie kuchenne Franke to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości, elegancji i innowacyjnej technologii w kuchni. Ich dopracowany design, różnorodność funkcji ora...
Przejdź do sklepu >
Franke Atlas Pull-Out Miedziany Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 549,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:żółty/złoty;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostru...
- Brand: Franke
- Color: żółty/złoty
- Ean: 7612985910897
- Gtin: 7612985910897
- Producer: Franke
Franke Atlas Pull-Out Miedziany Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 549,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: żółty/złoty miedziany
- Ean: 7612985910897
- Gtin: 7612985910897
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | miedziany |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | żółty/złoty |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo Pull-Out |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 270 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1459,00 zł
Aktualna cena od 1484,69 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1739,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 1832,55 zł | Sklep elektrohome.pl | 93 zł |
| 03.07.2025 | 1739,00 zł | RTV EURO AGD | -93 zł |
| 03.08.2025 | 1739,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1739,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1459,00 zł | RTV EURO AGD | -280 zł |
| 03.11.2025 | 1543,17 zł | OkapyKuchenne.pl | 84 zł |
| 03.12.2025 | 1543,17 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1543,17 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1543,17 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1543,17 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1639,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 95 zł |
| 28.04.2026 | 1484,69 zł | OkapyKuchenne.pl | -154 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1459,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1484,69 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 26 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1484.69 zł do 1549 zł
EAN: 7612985910897
SKU: OI_404305459
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 484,69 zł
Przejdź do sklepu >


