Franke Atlas Neo Sensor Bateria kuchenna elektroniczna z wyciąganą wylewką stal szlachetna 115.0625.523
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 171,21 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bateria kuchenna Franke Atlas Neo Sensor z wyciąganą wylewką wykonana jest z litej stali szlachetnej. Bezdotykowe sterowanie sensorem ułatwia pracę w kuchni, a ... rozwiń
Bateria Franke Atlas Neo Sensor Stal szlachetna
2 171,21 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke Atlas Neo Sensor w eleganckim wykończeniu ze stali szlachetnej to innowacyjna bateria kuchenna, która łączy nowoczesną technologię z komfortem użytkowania i wyjątkowym designem ....
Przejdź do sklepu >
FRANKE Bateria Atlas Neo Sensor 115.0625.523 Stal szlachetna
2 199,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką z serii Atlas Neo Sensor w wykończeniu stal szlachetna. Atlas Neo Sensor to innowacyjna bateria, która oprócz tradycyjnego sterowania ręcznego zachwyci wyjątkową f...
- Code: 115.0625.523
- Ean: 7612985886864
- Producer: FRANKE
Franke Atlas Sensor Stal szlachetna Bateria kuchenna
2 199,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednost...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612985886864
- Gtin: 7612985886864
- Producer: Franke
Franke Atlas Sensor Stal szlachetna Bateria kuchenna
2 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary stal nierdzewna
- Ean: 7612985886864
- Gtin: 7612985886864
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal nierdzewna |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo Sensor |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 270 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2199,00 zł
Aktualna cena od 2171,21 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2459,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2592,55 zł | Sklep elektrohome.pl | 133 zł |
| 03.07.2025 | 2459,00 zł | Ole Ole! | -133 zł |
| 03.08.2025 | 2436,00 zł | Media Expert | -23 zł |
| 03.09.2025 | 2299,00 zł | RTV EURO AGD | -137 zł |
| 03.10.2025 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | -99 zł |
| 03.11.2025 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2200,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 28.04.2026 | 2171,21 zł | OkapyKuchenne.pl | -27 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2199,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2171,21 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 28 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 2171.21 zł do 2199 zł
EAN: 7612985886864
SKU: OI_404305436
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 171,21 zł
Przejdź do sklepu >



