Franke Atlas Neo Sensor Czarna bateria kuchenna elektroniczna z wyciąganą wylewką, stal szlachetna 115.0625.527
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 289,83 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Franke Atlas Neo Sensor to nowoczesna bateria kuchenna w kolorze czarnym. Wyposażona w wyciąganą, obrotową wylewkę oraz perlator, zapewnia wygodę użytkowania. W... rozwiń
Bateria Franke Atlas Neo Sensor Czarna
2 289,83 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke Atlas Neo Sensor w eleganckim wykończeniu z czarnej stali szlachetnej to innowacyjna bateria kuchenna, która łączy nowoczesną technologię z komfortem użytkowania i wyjątkowym des...
Przejdź do sklepu >
Franke Atlas Sensor Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
2 399,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieni...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612985886895
- Gtin: 7612985886895
- Producer: Franke
Franke Atlas Sensor Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
2 399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny
- Ean: 7612985886895
- Gtin: 7612985886895
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Atlas Neo Sensor z wyciąganą wylewką Czarna stal szlachetna 115.0625.527
2 399,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką z serii Atlas Neo Sensor w wykończeniu z czarnej stali szlachetnej. Atlas Neo Sensor to innowacyjna bateria, która oprócz tradycyjnego sterowania ręcznego zachwyci...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo Sensor |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 270 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 2273,99 zł
Aktualna cena od 2289,83 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2699,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2529,00 zł | Ole Ole! | -170 zł |
| 03.07.2025 | 2529,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2660,00 zł | Media Expert | 131 zł |
| 03.09.2025 | 2660,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2378,96 zł | OkapyKuchenne.pl | -281 zł |
| 03.11.2025 | 2378,96 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2273,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -104 zł |
| 03.01.2026 | 2273,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2273,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2289,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 16 zł |
| 03.04.2026 | 2532,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 242 zł |
| 28.04.2026 | 2289,83 zł | OkapyKuchenne.pl | -242 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2273,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2289,83 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 16 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 2289.83 zł do 2399 zł
EAN: 7612985886895
SKU: OI_404305454
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 289,83 zł
Przejdź do sklepu >



