Franke Tap Active Twist bateria kuchenna z wyciąganą wylewką stal optyczna 115.0653.505
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 171,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria kuchenna Franke Tap Active Twist z wyciąganą wylewką wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada funkcję prysznica, ceramiczną głowicę i technologię Eco... rozwiń
Bateria Franke Active L Twist Pull-Out Spray Stal optyczna
2 171,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke to renomowana marka, która oferuje niezwykle zróżnicowane produkty o wyjątkowym stylu, zawsze oparte na najnowszej technologii. Baterie Franke doskonale komponują się zarówno z k...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal nierdzewna |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, technologia Eco, wyciągana wylewka dwustrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Active |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Active Twist Pull Out |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 312 mm |
| Wysokość wylewki | 280 mm |
| Zasięg wylewki | 240 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2039,00 zł
Aktualna cena od 2171,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2519,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2659,05 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 140 zł |
| 03.07.2025 | 2519,00 zł | RTV EURO AGD | -140 zł |
| 03.08.2025 | 2499,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -20 zł |
| 03.09.2025 | 2499,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2499,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2039,00 zł | Ole Ole! | -460 zł |
| 03.12.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 160 zł |
| 03.01.2026 | 2435,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 236 zł |
| 03.02.2026 | 2239,00 zł | RTV EURO AGD | -196 zł |
| 03.03.2026 | 2239,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2239,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 28.04.2026 | 2171,00 zł | OkapyKuchenne.pl | -68 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2039,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2171,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 132 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 2171 zł
EAN: 7612986056884
SKU: OI_400070225
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
2 171,00 zł
Przejdź do sklepu >
