Franke Lina XL bateria kuchenna chrom mosiądz 115 0693 228
Polecana ofertaOle Ole!
329,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bateria kuchenna Franke Lina XL wykonana z mosiądzu w kolorze chromu. Jednodźwigniowa, stojąca, z ceramiczną głowicą zapewniającą trwałość. Posiada stałą wylewk... rozwiń
Franke Lina XL Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
329,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:nie;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:ceramiczna głowica;Barwa:chrom;Możliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór monta...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612986294576
- Gtin: 7612986294576
- Producer: Franke
Franke Lina XL Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
369,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary chrom
- Ean: 7612986294576
- Gtin: 7612986294576
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Lina XL Chrom 115.0693.228
369,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna ze stałą wylewką Lina XL o minimalistycznym i nowoczesnym wzornictwie. Posiada ceramiczną głowicę, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, a ponadt...
- Code: 115.0693.228
- Ean: 7612986294576
- Producer: FRANKE
Bateria kuchenna stojąca Franke Franke Lina XL Chrom Mosiądz
365,97 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna Franke Lina XL Chrom Mosiądz nr kat. 1298896 Rodzaj: stojąca Zasięg wylewki: 218 mm Wykonanie korpusu: mosiądz Wylewka: stała ✴️ Zdjęcia SPECYFIKACJA Dane podstawowe Rodzaj: stojąca T...
- Ean (gtin): 7612986294576
- Kod producenta: 115.0693.228
- Kolor: srebrny
- Linia: Lina XL
- Marka: Franke
- Stan opakowania: oryginalne
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Wykończenie: metal
- Wysokość produktu: 35
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Smart Lina |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Lina semi-pro |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | stała |
| Wyposażenie | wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 357 mm |
| Wysokość wylewki | 0 mm |
| Zasięg wylewki | 218 mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 315,00 zł
Aktualna cena od 329,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 359,26 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 354,43 zł | Ole Ole! | -4 zł |
| 03.07.2025 | 319,00 zł | RTV EURO AGD | -35 zł |
| 03.08.2025 | 339,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.09.2025 | 354,43 zł | Ole Ole! | 15 zł |
| 03.10.2025 | 344,71 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.11.2025 | 354,43 zł | Ole Ole! | 9 zł |
| 03.12.2025 | 315,00 zł | RTV EURO AGD | -39 zł |
| 03.01.2026 | 329,00 zł | Media Expert | 14 zł |
| 03.02.2026 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 365,97 zł | Ole Ole! | 36 zł |
| 02.05.2026 | 329,00 zł | Ole Ole! | -36 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 315,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 329,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 14 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 329 zł do 369 zł
EAN: 7612986294576
SKU: 115.0693.228
Polecana ofertaOle Ole!
329,00 zł
Przejdź do sklepu >



