Lg Monitor 32U889SA-W Smart
Polecana ofertaOle Ole!
3 659,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa obudowy: biały; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
LG Smart Monitor Swing 32U889SA 31,5" 4K IPS 60Hz 5ms Dotykowy Podstawa na kółkach Monitor LED
3 659,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:tak;Obrotowy ekran (pivot):tak;Format ekranu:16:...
- Brand: LG
- Certification: EC EPREL 2308833
- Ean: 8806096481486
- Gtin: 8806096481486
- Producer: LG
LG Smart Monitor Swing 32U889SA 31,5" 4K IPS 60Hz 5ms Dotykowy Podstawa na kółkach Monitor LED
3 799,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: LG
- Ean: 8806096481486
- Gtin: 8806096481486
- Producer: LG
Monitor LG Smart 32U889SA-W 31.5 UHD 4K IPS webOS Bluetooth Biały
3 599,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor LG Smart Monitor 32U889Sa-W 31.5 UHD 4K IPS webOS Bluetooth Biały LG 32U889Sa W to inteligentny monitor 4K z ekranem dotykowym, systemem webOS i unikalną podstawą na kółkach, która pozwala ust...
Przejdź do sklepu >
LG Smart Monitor Swing 32U889SA-W 32" - Panel IPS o rozdzielczości FHD (3840x2160), 5ms GtG 60Hz, HDR 10, DCI-P3 95% (CIE1976), odchylany, regulacja wysokości
3 272,48 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | Wi-Fi, Bluetooth, wąska ramka, HDR10, AirPlay 2, system operacyjny webOS, podstawa na kołach |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, Bluetooth, wąska ramka, regulacja wysokości, Wi-Fi |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, wąska ramka, Bluetooth, Wi-Fi |
| Głębokość | 430 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG U889SA |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 727 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 21,2 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, pilot, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 1312 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor smart, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.0 x 2, USB 3.1 Typ C x 2, USB 3.1 Typ C (z Power Delivery) x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 45 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 30 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3113,39 zł
Aktualna cena od 3272,48 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 3999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 3799,00 zł | Ole Ole! | -200 zł |
| 03.03.2026 | 3699,00 zł | Amazon.pl | -100 zł |
| 03.04.2026 | 3599,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.05.2026 | 3113,39 zł | Amazon.pl | -485 zł |
| 11.05.2026 | 3272,48 zł | Amazon.pl | 159 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3113,39 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3272,48 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 159 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 3272.48 zł do 3799 zł
EAN: 8806096481486
SKU: OI_390338928
Polecana ofertaOle Ole!
3 659,00 zł
Przejdź do sklepu >



