Nowodvorski reflektorek sufitowy Eye Spot 6020, czarny, 25cm, LED, regulowany, metal, nowoczesny design
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Nowodvorski reflektorek sufitowy Eye Spot 6020 to nowoczesne oświetlenie z dwoma regulowanymi punktami światła GU10. Wykonany ze stali lakierowanej i chromu, za... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 20 cm - 30 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 24.5 |
| Dodatkowy kolor | Brak |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 10 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Chrom |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
| Rodzaj montażu | Mostek |
| Rodzaj źródła światła | Gu10 r50 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 20 cm - 30 cm |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Wysokość | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Wysokość klosza / abażura | Do 10 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 9.6 |
| Żarówka | Gu10-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 139,26 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 139,62 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.06.2025 | 139,26 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 179,00 zł | Nowodvorski Lampy | 39 zł |
| 03.08.2025 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 179,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 152,15 zł | PolskieLampy.pl | -26 zł |
| 03.01.2026 | 179,00 zł | Phenomena Light | 26 zł |
| 03.02.2026 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 179,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 139,26 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię