QCY G1 Dokanałowe Bluetooth 52 Czarny, słuchawki bezprzewodowe
Porównaj ceny
Oferty: 0
, QCY G1 to dokanałowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.2. Zapewniają do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu, z dodatkowym zasilaniem z etui do 24 godzin. Wypo... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | nie |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 8 h |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 24 h |
| Funkcje dodatkowe | dedykowana aplikacja, tryb gry |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | tryb gry, chip PixArt |
| Kodek Bluetooth | AAC |
| Kolor | grafitowy |
| Kolor | srebrny/szary |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | QCY G1 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Port ładowania | USB-C |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile) , HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | nie |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, True Wireless |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wodoodporność | nie |
| Wyposażenie | adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 119,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 119,00 zł | RTV EURO AGD | -30 zł |
| 03.02.2026 | 119,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.04.2026 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 119,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię