Leki przeciwzapalne

Leki przeciwzapalne

1794 ofert
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acard 75mg 60 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,76
wapteka.pl
Acard 75mg 60 tabletek
Opis: Acard to tabletki dojelitowe powlekane, zawierające kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Acard to lek przeciwzakrzepowy. Stosuje się go długotrwale w profi...

Bloz_12: 5527701

Ean: 5909990672523

Ilosc: 60szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Yango Olej z ogórecznika
ikona info
BESTSELLER
38,00
hurtmedyczny.pl
Yango Olej z ogórecznika
Olej z nasion ogórecznika pomaga utrzymać zdrową, nawilżoną skórę . Ogórecznik lekarski to znana w medycynie naturalnej roślina, będąca bogatym źródłem flawonoidów, kwasów organicznych a także, związk...

Code: 3723

Ean: 5907483417279

Producer: Yango

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
911 żel balsam CHONDROITIN z chondroityną na stawy i zwyrodnienia 100ml
ikona info
BESTSELLER
16,90
aleNatura.pl
911 żel balsam CHONDROITIN z chondroityną na stawy i zwyrodnienia 100ml
911 żel do stawów z chondroityną Zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów: osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych, choroby zwyrodnieniowej stawów...

Ean: 4607010244897

Producer: TWINSTEC

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Maść do Nóg Badiaga i Arnika, Odnowa i Regeneracja Naczyń, 100ml
ikona info
BESTSELLER
16,99
Biokord
Maść do Nóg Badiaga i Arnika, Odnowa i Regeneracja Naczyń, 100ml
MAŚĆ DO NÓG Z BADIAGĄ I ARNIKĄ Składniki aktywne: wyciąg z arniki, badiaga, wyciąg z nagietka, wyciąg z kasztanowca, mentol, olejek cytrynowy.Działanie Badiagi (gąbki słodkowodnej) opiera się na stymu...

Code: A-3-7

Ean: 5907806227899

Producer: Remedium Natura

Waga: 0.19

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ziaja Dicloziaja 11,6mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
ikona info
BESTSELLER
7,49
wapteka.pl
Ziaja Dicloziaja 11,6mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
Opis: Substancją czynną żelu Dicloziaja jest diklofenak dietyloamoniowy, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Składnik ten wykazuje przede wszystkim działanie przeciwbólowe...

Bloz_12: 8070913

Ilosc: 100g

Max_quantity: 10

Producer: ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z 0.0.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Arthro Therm Rozgrzewający Żel Balsam Ratownik nr 157
ikona info
BESTSELLER
16,99
Biokord
Arthro Therm Rozgrzewający Żel Balsam Ratownik nr 157
RATOWNIK nr 157ROZGRZEWAJĄCY ŻEL BALSAM ARTHRO-TERMŻelowy balsam intensywnie rozgrzewający do użytku zewnętrznego w okolicy kręgosłupa, w bólach mięśni i stawów (bóle pourazowe, w stanach zapalnych, p...

Code: RET-63

Ean: 5902768816266

Producer: Dr Retter EC

Waga: 0.2

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Tantum Verde 1,5 mg/ml aerozol 30 ml
ikona info
BESTSELLER
17,90
wapteka.pl
Tantum Verde 1,5 mg/ml aerozol 30 ml
Opis: Tantum Verde to znany lek w aerozolu stosowany podczas infekcji górnych dróg oddechowych celem zmniejszenia obrzęku i bólu gardła. Zawiera w swoim składzie 1,5 mg chlorowodorku benzydaminy o naj...

Bloz_12: 4788301

Ean: 5909990018116

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: benzydamina

Max_quantity: 10

Producer: AZIENDE CHIM.RIUNITE ANGELINI FRANCESCO

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
21,61
wapteka.pl
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
Opis: Ibuprom RR Max to produkt leczniczy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo.. Skład: Substancją czynną jest: ibuprofen. 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu, Substanc...

Bloz_12: 3683946

Ean: 5907377139539

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
14,19
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 20 tabletek
Opis: Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany...

Bloz_12: 4224204

Ean: 5903060611856

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Uniben 1,5 mg/ml aerozol 30 ml
ikona info
BESTSELLER
9,14
wapteka.pl
Uniben 1,5 mg/ml aerozol 30 ml
Opis: Uniben to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy, odkażający i znieczulający przeznaczony do stosowania miejscowego w jamie ustnej w przypadku infekcji gardła. Benzydamina - główny skła...

Bloz_12: 8799101

Ean: 5909990859740

Ilosc: 30 ml

Kluczowy składnik: benzydamina

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY CHEMICZNE UNIA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 96 tabletek
ikona info
BESTSELLER
31,90
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 96 tabletek
Opis: Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapaln...

Bloz_12: 3683904

Ean: 5909990674176

Ilosc: 96szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
30,41
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 50 tabletek

Bloz_12: 4224206

Ean: 5903060617124

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,99
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę). Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe...

Bloz_12: 5946808

Ean: 5909990642595

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polocard 75mg 120 tabletek
ikona info
BESTSELLER
19,43
wapteka.pl
Polocard 75mg 120 tabletek
Opis: Lek Polocard wskazany do długotrwałego stosowania w profilaktyce chorób serca i układu krążenia, pomaga zapobiegać zawałowi serca. Kwas acetylosalicylowy przeciwdziała powstawaniu zatorów i zakr...

Bloz_12: 4301591

Ean: 9120036093966

Ilosc: 120szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: PFIZER CORPORATION AUSTRIA GMBH CONSUMER HEALTHCARE

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
22,91
wapteka.pl
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C
Opis: Aspirin C jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w skład którego wchodzi kwas acetylosalicylowy (ASA) wsparty witaminą C. To preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeci...

Bloz_12: 4004502

Ean: 5909990192823

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 40 drażetek
ikona info
BESTSELLER
14,50
wapteka.pl
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 40 drażetek
Opis: Scorbolamid to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania w przypadkach infekcji połączonych z gorączką i bólem związanym z przeziębieniem i/lub grypą; stosowany też przy bólach głowy i nerwob...

Bloz_12: 4329604

Ean: 5909991225100

Ilosc: 40szt.

Kluczowy składnik: salicylamid

Max_quantity: 5

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,08
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
Opis: Ibum Forte to produkt leczniczy na bazie ibuprofenu w kapsułce, o wzmocnionych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwza...

Bloz_12: 6799733

Ean: 5909991086435

Ilosc: 36 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
20,97
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. - bóle...

Bloz_12: 5992754

Ean: 5909990493746

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg 60 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
17,84
wapteka.pl
Ibum 200mg 60 kapsułek
Skład: Substancja czynna: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 10...

Bloz_12: 6799706

Ean: 5909990952762

Ilosc: 60szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sinupret 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
27,39
wapteka.pl
Sinupret 50 tabletek
Opis: Sinupret kaps. jest lekiem naturalnego pochodzenia uzyskiwanego z 5 roślin (korzeń goryczki, kwiat pierwiosnka, ziele szczawiu, kwiat czarnego bzu, ziele werbeny). Działa przeciwzapalnie i sekre...

Bloz_12: 6172801

Ean: 5909990763818

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: czarny bez, werbena, pierwiosnek, goryczka, szczaw

Max_quantity: 5

Producer: BIOMERICA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Diklofenak LGO 10 mg/g żel 100 g
ikona info
BESTSELLER
8,31
wapteka.pl
Diklofenak LGO 10 mg/g żel 100 g
Opis: Diklofenak Perrigo to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym stosowany w przypadku stanów zapalnych ścięgien, bólów mięśni oraz stawów. Dzięki wodno-al...

Bloz_12: 8803304

Ean: 5909990847303

Ilosc: 100 g

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: GALENA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polocard 75mg 60 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,18
wapteka.pl
Polocard 75mg 60 tabletek

Bloz_12: 4301512

Ean: 5909990654987

Ilosc: 60szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Tantum Rosa 1 mg/ml roztwór dopochwowy 5x 140 ml
ikona info
BESTSELLER
22,59
wapteka.pl
Tantum Rosa 1 mg/ml roztwór dopochwowy 5x 140 ml
Opis: Infekcje intymne mogą się pojawić zawsze i wszędzie dlatego musisz być przygotowana na walkę z bólem, pieczeniem, świądem czy upławami. Leczenie ułatwi Ci Tantum Rosa sprawdzony lek o działaniu ...

Bloz_12: 4788152

Ean: 5909991258528

Ilosc: 5x 140ml

Kluczowy składnik: benzydamina

Max_quantity: 10

Producer: AZIENDE CHIMICHE RIUNITE ANGELINI FRANCESCO A.C.R.A.F. S.P.A

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: dopochwowo

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acard 75mg 120 tabletek
ikona info
BESTSELLER
20,08
wapteka.pl
Acard 75mg 120 tabletek

Bloz_12: 5527603

Ean: 5900257101244

Ilosc: 120szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dentosept płyn 100 ml
ikona info
BESTSELLER
13,64
wapteka.pl
Dentosept płyn 100 ml
Skład: 100 ml produktu zawiera:wyciąg płynny złożony (0,65:1) z: koszyczka rumianku (Matricaria recutita L.), kory dębu (Quercus spp.), liścia szałwii (Salvia officinalis L.), ziela arniki (Arnica mon...

Bloz_12: 3169203

Ean: 5909990029655

Ilosc: 100ml

Max_quantity: 10

Producer: PHYTOPHARM KLEKA S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
14,39
wapteka.pl
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące p...

Bloz_12: 5941003

Ean: 5908229300213

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
24,97
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek
Opis: Ibuprom Max został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, ...

Bloz_12: 3683915

Ean: 5909990674121

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 5

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,30
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Opis: Ibuprom jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Ibuprom stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.. Skład: Substancją czy...

Bloz_12: 3683901

Ean: 5909990087921

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
6,62
wapteka.pl
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy migreny bóle reumatyczne bóle stawowe, mięśniowe i kostne bóle kręgosłupa nerwobóle bóle menstruacyjne bóle ...

Bloz_12: 6067213

Ean: 5909990997442

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive 36 tabletek do ssania
ikona info
BESTSELLER
26,59
wapteka.pl
Strepsils Intensive 36 tabletek do ssania
Opis: Strepsils Szybko zwalcza ostry ból, głęboko w miejscu infekcji Strepsils Intensive zawiera Flurbiprofen, który łagodzi objawy stanu zapalnego takie jak: ból trudności w przełykaniu obrzęk gardła...

Bloz_12: 4099615

Ean: 5900627091274

Ilosc: 36szt

Kluczowy składnik: flurbiprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibumax 400 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,33
wapteka.pl
Ibumax 400 mg 30 tabletek
Opis: Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.. Skład: 1 tabletka pow...

Bloz_12: 8480216

Ean: 5909990645923

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: VITABALANS OY

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
24,84
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 50 tabletek

Bloz_12: 4809403

Ean: 5909990087938

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
ikona info
BESTSELLER
12,90
wapteka.pl
Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
Skład: Substancja czynna: Naproksen (Naproxenum) 100 mg/g. Substancje pomocnicze: chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu p-hydroksybenzoesan, woda oczyszczona, karbomer, sodu wodorotlenek.. W...

Bloz_12: 3107654

Ean: 5909990055753

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: naproksen

Max_quantity: 1000

Producer: EMO-FARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,95
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 4224203

Ean: 5903060605312

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Olfen Patch plaster leczniczy 5 sztuk
ikona info
BESTSELLER
27,65
wapteka.pl
Olfen Patch plaster leczniczy 5 sztuk
Skład: 1 plaster leczniczy zawiera 140 mg dikiofenaku sodowego.. Wskazania: Miejscowe objawowe leczenie bólu spowodowanego nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniem w obrębie kończyn na skute...

Bloz_12: 8576401

Ean: 5909990704606

Ilosc: 5 szt.

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: MEPHA LDA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dip Rilif żel przeciwbólowy chłodzący 100 g
ikona info
BESTSELLER
20,74
wapteka.pl
Dip Rilif żel przeciwbólowy chłodzący 100 g
Skład: 1 gram żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu.. Wskazania: Miejscowe leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Bóle reumatyczne, w tym bóle stawów spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodn...

Bloz_12: 6716601

Ean: 5909990432646

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: mentol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: MENTHOLATUM CO.LTD

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Traumon 100mg/g żel 100 g
ikona info
BESTSELLER
27,69
wapteka.pl
Traumon 100mg/g żel 100 g
Skład: Substancja czynna: 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu.. Wskazania: Tępe urazy: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowy...

Bloz_12: 6114903

Ean: 4019338608068

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: etofenamat

Max_quantity: 10

Producer: MEDA AKTIEBOLAG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dexak 25mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,91
wapteka.pl
Dexak 25mg 10 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest trometamol deksketoprofenu. 1 tabletka powlekana zawiera 36,90 mg trometamolu deksketoprofenu co odpowiada 25 mg deksketoprofenu. Inne składniki to: skrobia kukurydz...

Bloz_12: 6990722

Ean: 5909990620050

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: deksketoprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG (MENARINI GROUP)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Naproxen 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,20
wapteka.pl
Naproxen 10 tabletek
Skład: substancja czynna naproksen 200mg.. Wskazania: jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, napadach dny, bolesnym miesiączkowaniu oraz w zaburzeniach mięśniowo-szkielet...

Bloz_12: 3107635

Ean: 5909990956913

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: naproksen

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MIG 400mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,45
wapteka.pl
MIG 400mg 20 tabletek
Skład: Ibuprofen 400 mg.. Wskazania: Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, n...

Bloz_12: 8531102

Ean: 5909990657971

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Alugastrin 1,02g/15 ml, zawiesina doustna 250 ml
ikona info
BESTSELLER
15,99
wapteka.pl
Alugastrin 1,02g/15 ml, zawiesina doustna 250 ml
Skład: Każda dawka (15 ml) zawiera 1,02 g dihydroksyglinowo-sodowego węglanu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: sorbitol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan.. Wskazani...

Bloz_12: 4600601

Ean: 5909990257911

Ilosc: 250ml

Kluczowy składnik: węglan glinu

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Amara maść majerankowa 100g/100g 10 g
ikona info
BESTSELLER
3,30
wapteka.pl
Amara maść majerankowa 100g/100g 10 g
Opis: Maść majerankowa jest lekiem o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. Maść majerankowa łagodzi stany zapalne. Wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych. Lekko r...

Bloz_12: 4553703

Ean: 5909991040024

Ilosc: 10g

Kluczowy składnik: majeranek

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Olfen Hydrożel 100 g
ikona info
BESTSELLER
14,99
wapteka.pl
Olfen Hydrożel 100 g
Skład: Olfen Hydrożel; 10mg/g, żel; 1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodowego (Diclofenacum natricum) oraz substancje pomocnicze. Bezbarwny do jasnożółtego, przezroczysty żel o zapachu izopropanolu....

Bloz_12: 4637504

Ean: 5909991226893

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: MEPHA LDA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pirolam 10mg/g żel przeciwgrzybiczy na skórę 20 g
ikona info
BESTSELLER
13,29
wapteka.pl
Pirolam 10mg/g żel przeciwgrzybiczy na skórę 20 g
Opis: Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Lek ten działa na występujące na skórze dermatofity, grzyby drożdżopodobne, pleśnie i grzyby mieszane oraz...

Bloz_12: 6098701

Ean: 5909990740116

Ilosc: 20g

Kluczowy składnik: cyklopiroks

Max_quantity: 10

Producer: MEDANA PHARMA TERPOL GROUP S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
ikona info
BESTSELLER
21,07
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
Opis: Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku pomarańczowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartośc...

Bloz_12: 5992643

Ean: 5909991222833

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Coffepirine 450 mg + 50 mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
2,53
wapteka.pl
Coffepirine 450 mg + 50 mg 12 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera jako substancje czynne: Kwas acetylosalicylowy 450 mg, Kofeina 50 mg oraz substancje pomocnicze: Skrobia ziemniaczana, Talk.. Wskazania: Coffepirine Tabletki od bólu głowy st...

Bloz_12: 6316803

Ean: 5909990945054

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: MARCMED SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
5,90
wapteka.pl
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Do stosowania doraźnego w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (ból głowy, bóle zębów, mięśniowe, stawowe, kostne, ne...

Bloz_12: 5992401

Ean: 5909990706822

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,40
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
Opis: IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki, zawierającej płynną, gotową do wchłaniania formę ibuprofenu, zamkniętą w łatwej do połknięcia kapsułce. Silnie działa na ból, dz...

Bloz_12: 3362756

Ean: 5909991013035

Ilosc: 24szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C Forte 800mg + 480mg 10 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
21,99
wapteka.pl
Aspirin C Forte 800mg + 480mg 10 tabletek musujących z witaminą C
Skład: 800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C. Wskazania: Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.. Działa...

Bloz_12: 3074341

Ean: 5908229300756

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
13,59
wapteka.pl
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.. Wskazania: Nurofen należy do leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancję leczniczą stanowi ibuprof...

Bloz_12: 8204521

Ean: 5909990617630

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Alugastrin, 340 mg, tabletki do rozgryzania i żucia o smaku miętowym 40 sztuk
ikona info
BESTSELLER
13,80
wapteka.pl
Alugastrin, 340 mg, tabletki do rozgryzania i żucia o smaku miętowym 40 sztuk
Skład: Każda tabletka zawiera 340 mg dihydroksyglinowo-sodowego węglanu.. Wskazania: Objawowo:- w nadkwaśności soku żołądkowego;- w uszkodzeniu błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołanym przez czy...

Bloz_12: 4769902

Ean: 5909990292042

Ilosc: 40szt.

Kluczowy składnik: węglan glinu

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
4,32
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen 200 mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Zawiera jako substancje czynną ibuprofen.. Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 tabletka p...

Bloz_12: 5992403

Ean: 5909990706839

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Opokan 7,5mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,90
wapteka.pl
Opokan 7,5mg 20 tabletek
Skład: Lek zawiera substancję meloksykam, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania przeciwzapa...

Bloz_12: 8308403

Ean: 5909990612383

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hasco Mel 7,5mg Meloxicamum, 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,23
wapteka.pl
Hasco Mel 7,5mg Meloxicamum, 30 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) tabletka ulegająca rozpadowi w jamie ustnej. Wskazania: Stosowany: w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich ...

Bloz_12: 3116363

Ean: 5909991228248

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 1000

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
11,89
wapteka.pl
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, krospowidon (Typ A), krzemionka koloidaln...

Bloz_12: 3709844

Ean: 5909991430924

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Traumon żel 100 mg/g 150 g
ikona info
BESTSELLER
41,49
wapteka.pl
Traumon żel 100 mg/g 150 g
Skład: Substancją czynną leku jest etofenamat. Inne składniki leku: karbomer 940, eter makrogolu oleinocetylowy, sodu wodorotlenek, alkohol izopropylowy, maktogol 400, glikol propylenowy, woda oczyszc...

Bloz_12: 6114905

Ean: 5901797710873

Ilosc: 150g

Kluczowy składnik: etofenamat

Max_quantity: 10

Producer: MYLAN HEALTHCARE SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Maść na odciski 400 mg/g 10 g Hasco
ikona info
BESTSELLER
4,79
wapteka.pl
Maść na odciski 400 mg/g 10 g Hasco
Skład: 1 g maści zawiera: substancje czynne: kwas salicylowy 400 mg, kwas (S)-mlekowy 100 mg, substancje pomocnicze: plaster nostrzykowy, lanolina.. Wskazania: Preparat stosowany do usuwania odcisków....

Bloz_12: 5458801

Ean: 5909990668014

Ilosc: 10 g

Kluczowy składnik: kwas mlekowy, kwas salicylowy

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
9,92
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek

Bloz_12: 3683912

Ean: 5909990970025

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Modafen Grip 200 mg + 5 mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
15,90
wapteka.pl
Modafen Grip 200 mg + 5 mg 24 tabletki
Skład: Substancjami czynnymi leku są: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 5 mg Pozostałe składniki to: skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, kukurydziana, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A...

Bloz_12: 5991652

Ean: 5909991096526

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: ZENTIVA K.S.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Opokan Actigel 100mg/g żel 50 g
ikona info
BESTSELLER
7,30
wapteka.pl
Opokan Actigel 100mg/g żel 50 g
Opis: Opokan Actigel to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w postaci żelu do stosowania na skórę, zawierający substancję czynną naproksen oraz DSMO substancję pomocniczą zwiększającą wchłanianie*, dzi...

Bloz_12: 4842732

Ean: 5909991099121

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: naproksen

Max_quantity: 1000

Producer: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg 30 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,35
wapteka.pl
Ibum 200mg 30 kapsułek
Skład: 1 tabletka: Ibuprofenum 200 mg. Makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.. Wska...

Bloz_12: 6799704

Ean: 5909990952748

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Etopiryna Extra 250 mg + 200 mg + 50 mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,89
wapteka.pl
Etopiryna Extra 250 mg + 200 mg + 50 mg 20 tabletek
Opis: Jeśli szukasz skutecznego leku przeciwbólowego, przeciwgorączkowego oraz przeciwzapalnego, wypróbuj produkt leczniczy Etopiryna Extra. Zawiera on trzy substancje czynne kwas acetylosalicylowy, p...

Bloz_12: 4140502

Ean: 5909991228750

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dexak SL 25mg 10 saszetek
ikona info
BESTSELLER
12,09
wapteka.pl
Dexak SL 25mg 10 saszetek
Skład: Każda saszetka granulatu do sporządzania roztworu doustnego zawiera: deksketoprofen 25 mg w postaci soli deksketoprofenu z trometamolem. Inne składniki to: Amonu glicyryzynian, Neohesperydyno-d...

Bloz_12: 6990751

Ean: 5909990876655

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: deksketoprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hascofungin 1g/100g krem na grzybicę skóry 30 g
ikona info
BESTSELLER
14,27
wapteka.pl
Hascofungin 1g/100g krem na grzybicę skóry 30 g
Opis: Hascofungin to lek w postaci kremu do stosowania w w miejscowym leczeniu wszystkich postaci grzybic skóry gładkiej i owłosionej, w szczególności takich jak: kandydoza skórna, grzybica ciała, pod...

Bloz_12: 4841102

Ean: 5909990899913

Ilosc: 30g

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
15,99
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 24 tabletki

Bloz_12: 3683913

Ean: 5909990970032

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibufen dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym dla dzieci 3m+ 100 ml
ikona info
BESTSELLER
17,69
wapteka.pl
Ibufen dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym dla dzieci 3m+ 100 ml
Skład: 200 mg/ 5 ml, zawiesina doustna Butelka zawierająca 100 ml zawiesiny oraz miarka-nasadka w tekturowym pudełku.. Wskazania: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych). B...

Bloz_12: 6488761

Ean: 5909990872770

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Heparin Hasco Forte żel 35 g
ikona info
BESTSELLER
15,12
wapteka.pl
Heparin Hasco Forte żel 35 g
Skład: 1 g żelu zawiera: heparyna sodowa 1000 j.m.. Wskazania: Preparat polecany w leczeniu zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych, zakrzepicy żył, a także obrzękach i stłuczeniach.. Działanie: Hepary...

Bloz_12: 3539221

Ean: 5909991133412

Ilosc: 35g

Kluczowy składnik: heparyna

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Opokan 7,5mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,37
wapteka.pl
Opokan 7,5mg 10 tabletek

Bloz_12: 8308401

Ean: 5909990612376

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Max Hot 500mg 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
10,56
wapteka.pl
Polopiryna Max Hot 500mg 8 saszetek
Skład: 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 300 mg kwasu askorbinowego, 50 mg kofeiny. Wskazania: Lek wieloskładnikowy do stosowania w gorączce i dolegliwościach bólowych związanych z przeziębieniem i gr...

Bloz_12: 3042921

Ean: 5909991018702

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
13,33
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki

Bloz_12: 6799732

Ean: 5909991086428

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Medispirant stepspray (10 mg + 10 mg + 20 mg)/ g płyn 100 g
ikona info
BESTSELLER
14,50
wapteka.pl
Medispirant stepspray (10 mg + 10 mg + 20 mg)/ g płyn 100 g
Opis: Lek Medispirant stepspray ma postać płynu na skórę, jest roztworem etanolowym, który zawiera substancje czynne o działaniu dezynfekującym, przeciwgrzybiczym, przeciwzapalnym i wysuszającym. Lek ...

Bloz_12: 6736801

Ean: 5909990449521

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: kwas salicylowy, mentol, metenamina

Max_quantity: 1000

Producer: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Iburapid 400mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
13,93
wapteka.pl
Iburapid 400mg 50 tabletek
Skład: Ibuprofenum, każda tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze.Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, kroskarmeloza so...

Bloz_12: 3158065

Ean: 5909991257668

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: NORD FARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak bananowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
16,94
wapteka.pl
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak bananowy 100 g
Opis: Ibum Forte zawiesina o smaku bananowym to niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny na bazie ibuprofenu, w postaci płynnej zawiesiny podawany w stanach infekcji, przezi...

Bloz_12: 6799791

Ean: 5909991040000

Ilosc: 100 ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gargarin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła 6x 5 g
ikona info
BESTSELLER
4,97
wapteka.pl
Gargarin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła 6x 5 g
Opis: Gargarin jest lekiem złożonym w postaci proszku do sporządzania roztworu do płukania gardła zamkniętym w praktycznych saszetkach. Powodem sięgnięcia po Gargarin mogą być takie stany chorobowe ja...

Bloz_12: 4740102

Ean: 5909990269938

Ilosc: 30g

Kluczowy składnik: chlorek sodu

Max_quantity: 10

Producer: FARMINA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
14,11
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane

Bloz_12: 5992755

Ean: 5909990493753

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pirolam 10mg/ml roztwór na skórę 30 ml
ikona info
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Pirolam 10mg/ml roztwór na skórę 30 ml

Bloz_12: 6098401

Ean: 5909990739912

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: cyklopiroks

Max_quantity: 10

Producer: MEDANA PHARMA TERPOL GROUP S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Heel Traumeel S maść 50 g
ikona info
BESTSELLER
23,50
wapteka.pl
Heel Traumeel S maść 50 g
Skład: 100 g maści zawiera: Arnica montana D3 1,5 g; Calendula officinalis; Hamamelis virginiana ana 0,45 g; Echinacea angustifolia; Echinacea purpurea; Chamomilla recutita ana 0,15 g; Symphytum offic...

Bloz_12: 3093502

Ean: 5909990429899

Ilosc: 50g

Max_quantity: 10

Producer: HEEL POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek homeopatyczny

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Olfen Max 20 mg/g żel 100 g
ikona info
BESTSELLER
20,80
wapteka.pl
Olfen Max 20 mg/g żel 100 g
Skład: Substancją czynną jest diklofenak. 1 g zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego.Pozostałe składniki to: alkohol izopropylowy, glikol propylenowy (E ...

Bloz_12: 3757922

Ean: 5909991440664

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: TEVA B.V.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 24 pastylek twardych
ikona info
BESTSELLER
23,94
wapteka.pl
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 24 pastylek twardych

Bloz_12: 3608823

Ean: 5900627076318

Ilosc: 24szt

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
ikona info
BESTSELLER
12,99
wapteka.pl
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
Skład: Każda saszetka zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu co odpowiada 8,21 mg fenylefryny, 2 mg chlorfenaminy maleinianu. Substancja pomocnicza o znanym dzia...

Bloz_12: 3303922

Ean: 5907529464892

Ilosc: 12szt.

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Vagical 150mg globulki dopochwowe 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
14,18
wapteka.pl
Vagical 150mg globulki dopochwowe 10 sztuk
Skład: 1 globulka zawiera: 150 mg nalewki macierzystej z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis TM). Wskazania: Stany zapalne dróg rodnych objawiające się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwie...

Bloz_12: 6822001

Ean: 5909990627363

Ilosc: 10szt.

Max_quantity: 10

Producer: FARMINA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek homeopatyczny

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: dopochwowe

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
Opis: Polopiryna C ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciw gorączkowe dzięki zawartości w składzie Kwasu acetylosalicylowego. Obecna w leku Witamina C odgrywa ważną rolę w procesach pr...

Bloz_12: 4004203

Ean: 5903060611894

Ilosc: 18szt

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
GardVit A+E spray do gardła 30 ml
ikona info
BESTSELLER
20,99
wapteka.pl
GardVit A+E spray do gardła 30 ml
Opis: Spray na chrypkę i suchość w gardle z aloesem i witaminami A + E. Skład: Aqua purificata, Glycerin (E422), polyoxyethylene sorbitan monooleate (E433), tocopheryl acetate, Aloe Vera Extract, Sodi...

Bloz_12: 9077419

Ean: 5901968037129

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: aloes

Max_quantity: 1000

Producer: AXPHARM SP. Z O.O.

Rejestracja: wyrób medyczny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fortiven Activ Gel 2400j.m. żel z heparyną 30g
ikona info
BESTSELLER
26,69
wapteka.pl
Fortiven Activ Gel 2400j.m. żel z heparyną 30g
Opis: Jedyny lek w postaci żelu z najwyższą dawką heparyny 2400 j.m./g dostępny bez recepty. Skład: zawiera heparynę, substancję o działaniu: przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym, przeciwzakrzepowym. 1 ...

Bloz_12: 3111461

Ean: 5909991228743

Ilosc: 30g

Kluczowy składnik: heparyna

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Diclac LipoGel żel 10mg/g 100 g
ikona info
BESTSELLER
15,28
wapteka.pl
Diclac LipoGel żel 10mg/g 100 g
Skład: 1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodu.. Wskazania: Leczenie miejscowe stanów zapalnych, bólów i obrzęków pourazowych kończyn, tj. skręcenia, stłuczenia, przeciążenia; bólów stawów obwodowych ...

Bloz_12: 5981933

Ean: 5907626701739

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: SANDOZ GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apteo Diclofenac 10 mg/g żel 100 g
ikona info
BESTSELLER
9,67
wapteka.pl
Apteo Diclofenac 10 mg/g żel 100 g
Skład: 1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodowego.Substancje pomocnicze: glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, triglicerydy kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, karbomer, hydroksyetyloc...

Bloz_12: 3673442

Ean: 5909991425449

Ilosc: 100g

Max_quantity: 10

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Maść Ichtiolowa 10% 20 g Aflofarm
ikona info
BESTSELLER
2,91
wapteka.pl
Maść Ichtiolowa 10% 20 g Aflofarm
Skład: 100g maści zawiera 10g sulfobituminianu amonowego.. Wskazania: W ropnych stanach zapalnych skóry, owrzodzeniach, czyrakach, trądziku wtórnie zakażonym, stłuczeniach, zapaleniu żył, jako środek ...

Bloz_12: 3208401

Ean: 5909994391116

Ilosc: 20 g

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Septolete Ultra 16 pastylek
ikona info
BESTSELLER
9,99
wapteka.pl
Septolete Ultra 16 pastylek
Opis: Septolete ultra to jedyny lek na ból gardła z zawartością antyseptyku i NLPZ o potrójnym działaniu zapewniający kompleksowe rozwiązanie w leczeniu bólu gardła.. Skład: Każda pastylka twarda zawi...

Bloz_12: 4541592

Ean: 5909991232412

Ilosc: 16szt.

Kluczowy składnik: cetylpirydyna, benzydamina

Max_quantity: 10

Producer: KRKA D.D. NOVO MESTO

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
12,71
wapteka.pl
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen Najszybsza tabletka na rynku1 Nurofen Express Forte TABS- Ibuprofen Lizynowy Najszybsza tabletka na rynku1 Zawiera ibuprofen w postaci kompleksu ibuprofenu z lizyną w ilości 684 mg Ma dz...

Bloz_12: 3200921

Ean: 5909990626069

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
15,50
wapteka.pl
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 125 mg ibuprofenu.. Wskazania: Leczenie bólu o nasileniu słabym i umiarkowanym. Leczenie gorączki. Preparat stosuje się, gdy podanie preparatu w formie doustnej jest niemoż...

Bloz_12: 8204511

Ean: 5909990610709

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg 10 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
15,44
wapteka.pl
Aspirin C 400mg + 240mg 10 tabletek musujących z witaminą C

Bloz_12: 4004501

Ean: 5909990192816

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER HEALTHCARE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 20 drażetek
ikona info
BESTSELLER
9,28
wapteka.pl
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 20 drażetek

Bloz_12: 4329601

Ean: 5909990034017

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: salicylamid

Max_quantity: 10

Producer: ZAKLADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Lehning L52 krople 30 ml
ikona info
BESTSELLER
24,99
wapteka.pl
Lehning L52 krople 30 ml
Skład: Eupatorium perfoliatum D4, Aconitum napellus D6 , Bryonia D4 , Arnica montana D4 , Gelsemium D6 , China rubra D4 , Belladonna D4 , Drosera D4 , Polygala D4 , Eucalyptus globulus D1 .Lek zawiera...

Bloz_12: 3758901

Ean: 5909990673933

Ilosc: 30ml

Max_quantity: 10

Producer: LEHNING

Rejestracja: lek homeopatyczny

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Prostamol Uno 320 mg 30 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
34,43
wapteka.pl
Prostamol Uno 320 mg 30 kapsułek
Opis: Główną substancją czynną leku Prostamol Uno jest wyciąg z palmy karłowatej, która w swoim składzie zawiera fitosterole, flawonoidy, saponiny i kwasy tłuszczowe. Dzięki zawartości tak wielu związ...

Bloz_12: 6500701

Ean: 5909990693924

Ilosc: 30 sztuk

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Naproxen Hasco 12mg/g żel 50 g
ikona info
BESTSELLER
5,33
wapteka.pl
Naproxen Hasco 12mg/g żel 50 g
Skład: 1 g żelu zawiera 12 mg naproksenu (Naproxenum). Wskazania: Produkt leczniczy stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów: w chorobie zwyrodnieniowej stawów, w...

Bloz_12: 5253003

Ean: 5909990892419

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: naproksen

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MIG 400mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,35
wapteka.pl
MIG 400mg 10 tabletek

Bloz_12: 8531101

Ean: 5909990657964

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
ikona info
BESTSELLER
8,07
wapteka.pl
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
Skład: Substancją czynną leku jest Ibuprofen. Każda kapsułka zawiera 100 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki to: makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona; osłonka kapsułki: żelatyna, sorbito...

Bloz_12: 3048721

Ean: 5909991195199

Ilosc: 15szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
8,67
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 6799731

Ean: 5909991086411

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Traumon 100mg/g żel 50 g
ikona info
BESTSELLER
20,40
wapteka.pl
Traumon 100mg/g żel 50 g

Bloz_12: 6114901

Ean: 5909990745517

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: etofenamat

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive Direct aerozol 15 ml
ikona info
BESTSELLER
20,79
wapteka.pl
Strepsils Intensive Direct aerozol 15 ml

Bloz_12: 3714761

Ean: 5909991214135

Ilosc: 15ml

Kluczowy składnik: flurbiprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

1 2 3 4 5 >

Promocje

Leki przeciwzapalne - porównaliśmy ceny 1794 ofert i wybraliśmy kody rabatowe, promocje, wyprzedaże oraz tanie oferty. Najlepsza z dostępnych promocji pozwala na oszczędność aż 21%. Aby użyć kuponu rabatowego skopiuj kod, przejdź do sklepu i wklej go w koszyku.

Często wybierane

Acard 75mg 60 tabletek

Opis: Acard to tabletki dojelitowe powlekane, zawierające kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Acard to lek przeciwzakrzepowy. Stosuje się go długotrwale w profilaktyce chorób, zagrażających powstaniem zatorów i zakrzepów w naczyniach krwionośnych.Zawarty w Aca...

Acard 75mg 60 tabletek
wapteka.pl

7,76 zł

Zobacz ofertę >

Yango Olej z ogórecznika

Olej z nasion ogórecznika pomaga utrzymać zdrową, nawilżoną skórę . Ogórecznik lekarski to znana w medycynie naturalnej roślina, będąca bogatym źródłem flawonoidów, kwasów organicznych a także, związków mineralnych (magnez, potas, krzem), karotenu i witaminy C. Niezwykle popularny jest olej z nasion...

Yango Olej z ogórecznika
hurtmedyczny.pl

38,00 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Leki przeciwzapalne często odwiedzali także WitaminySuplementy dietyLeki na alergię. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^