Franke Icon bateria kuchenna wysoka z wyciąganą wylewką czarny mat 115 0625 190
Polecana ofertaOle Ole!
2 039,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria kuchenna Franke Icon w kolorze czarny mat to elegancka i funkcjonalna propozycja do każdej kuchni. Wyposażona w wyciąganą wylewkę z funkcją prysznica, u... rozwiń
Franke Icon Pull-Out Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
2 039,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:tak;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieni...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612985886406
- Gtin: 7612985886406
- Producer: Franke
Franke Icon Pull-Out Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
2 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny mat
- Ean: 7612985886406
- Gtin: 7612985886406
- Producer: Franke
FRANKE studio 115.0625.190 Icon pull-out spray Bateria kuchenna Czarny Mat
2 319,00 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria Icon Ikona kuchennego stylu Co sprawia, że bateria staje się ikoną designu 246 Przede wszystkim połączenie intrygującej i oryginalnej formy z doskonałymi walorami użytkowymi. I taka jest ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny mat |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Icon |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Icon pull-out |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 355 mm |
| Wysokość wylewki | 260 mm |
| Zasięg wylewki | 200 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2039,00 zł
Aktualna cena od 2039,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2592,55 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.07.2025 | 2459,00 zł | RTV EURO AGD | -133 zł |
| 03.08.2025 | 2459,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | -260 zł |
| 03.12.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2039,00 zł | RTV EURO AGD | -160 zł |
| 03.05.2026 | 2039,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 14.05.2026 | 2039,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2039,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2039,00 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 2039 zł do 2319 zł
EAN: 7612985886406
SKU: OI_312370879
Polecana ofertaOle Ole!
2 039,00 zł
Przejdź do sklepu >


