Franke Lina bateria kuchenna z wyciąganą wylewką orzechowa 115 0626 082
Polecana ofertaOle Ole!
544,03 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Bateria kuchenna Franke Lina z wyciąganą wylewką w kolorze orzechowym to praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonana z mosiądzu, posiada obrotow... rozwiń
Franke Lina Pull-Out Orzech Mosiądz Bateria kuchenna
544,03 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:beżowy/brązowy;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyci...
- Brand: Franke
- Color: beżowy/brązowy
- Ean: 7612985901789
- Gtin: 7612985901789
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Lina J pull-out z wyciąganą wylewką Orzechowy 115.0626.082
550,10 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria Kuchenna FRANKE Lina pull-out stojąca z wyciąganą wylewką. Bateria kuchenna idealnie pasuje do najnowszych trendów!
- Code: 115.0626.082
- Ean: 7612985901789
- Producer: FRANKE
Franke Lina Pull-Out Orzech Mosiądz Bateria kuchenna
569,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: beżowy/brązowy orzechowy
- Ean: 7612985901789
- Gtin: 7612985901789
- Producer: Franke
FRANKE 115.0626.082 Lina pull-out Bateria kuchenna Orzechowy
550,10 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Lina pull-out Bateria pasuje do zlewozmywaków Fragranit+ w kolorze orzechowym.
Przejdź do sklepu >
Bateria kuchenna stojąca Franke Lina Pull-Out Orzech Mosiądz
544,03 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna Franke Lina Pull-Out Orzech Mosiądz nr kat. 1244282 Rodzaj: stojąca Wysokość wylewki: 185 mm Zasięg wylewki: 215 mm Wykonanie korpusu: mosiądz Wylewka: obrotowa, wyciągana ✴️ Korzysta...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | orzechowy |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Smart Lina |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Lina pull-out |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu |
| Wysokość korpusu | 360 mm |
| Wysokość wylewki | 185 mm |
| Zasięg wylewki | 215 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 538,00 zł
Aktualna cena od 544,03 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 619,99 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 569,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.08.2025 | 569,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 619,99 zł | Media Expert | 50 zł |
| 03.10.2025 | 548,73 zł | Ole Ole! | -71 zł |
| 03.11.2025 | 548,73 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 538,00 zł | Media Expert | -10 zł |
| 03.01.2026 | 538,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 538,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 544,36 zł | Media Expert | 6 zł |
| 03.04.2026 | 544,10 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.05.2026 | 544,03 zł | Media Expert | 0 zł |
| 19.05.2026 | 544,03 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 538,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 544,03 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 6 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 544.03 zł do 569 zł
EAN: 7612985901789
SKU: 115.0626.082
Polecana ofertaOle Ole!
544,03 zł
Przejdź do sklepu >




