Franke Maris Slim J czarny mosiądz bateria kuchenna, wysoka, jednouchwytowa, z głowicą ceramiczną
Polecana ofertaOle Ole!
999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Franke Maris Slim J to elegancka, czarna bateria kuchenna wykonana z mosiądzu. Posiada obrotową i wyciąganą wylewkę o zasięgu 218 mm, co ułatwia mycie naczyń. W... rozwiń
Franke Maris Slim J Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:aerator, bateria wysokociśnieniowa, technologia Water Saving;Gwarancja:15 lat z wyłącze...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612986470130
- Gtin: 7612986470130
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Maris Slim J Pull-Out z wyciąganą wylewką Czarny mat 115.0728.389
1 104,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Maris Slim to połączenie elegancji i funkcjonalności, idealne do kuchni, będącej sercem domu. Smukła sylwetka i nowoczesny uchwyt wprowadzają stylowy akcent, a innowacyjna głowica Eco pozwala ...
- Code: 115.0728.389
- Ean: 7612986470130
- Producer: FRANKE
Franke Maris Slim J Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
1 104,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny mat
- Ean: 7612986470130
- Gtin: 7612986470130
- Producer: Franke
FRANKE studio 115.0728.389 Maris Slim J pull-out Bateria kuchenna Czarny Mat
1 104,00 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Baterie kuchenne Bateria stojąca FRANKE Maris Slim J pull-out Czarny Mat 115.0728.389
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny mat |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Informacje dodatkowe | aerator, bateria wysokociśnieniowa, technologia Water Saving |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Maris Slim |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Maris |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna |
| Wysokość korpusu | 407 mm |
| Wysokość wylewki | 223 mm |
| Zasięg wylewki | 218 mm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 949,00 zł
Aktualna cena od 999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1234,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1234,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1179,00 zł | Ole Ole! | -55 zł |
| 03.09.2025 | 1129,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.10.2025 | 1119,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.11.2025 | 1119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1052,19 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -66 zł |
| 03.01.2026 | 1130,00 zł | Media Expert | 77 zł |
| 03.02.2026 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | -181 zł |
| 03.03.2026 | 979,00 zł | Ole Ole! | 30 zł |
| 03.04.2026 | 1064,00 zł | Ole Ole! | 85 zł |
| 03.05.2026 | 999,00 zł | Ole Ole! | -65 zł |
| 19.05.2026 | 999,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 949,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 999,00 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 50 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 999 zł do 1104 zł
EAN: 7612986470130
SKU: OI_378363682
Polecana ofertaOle Ole!
999,00 zł
Przejdź do sklepu >



