Franke Vital bateria kuchenna czarna stalowa z filtrem, ruchoma wylewka, model 120 0621 313
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
3 277,22 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa: czarna stal szlachetna/stal szlachetna; Bateria termostatyczna: nie; Funkcja prysznica: tak; Gwarancja: 24 miesiące
Bateria Franke Vital semi-pro Czarna stal szlachetna
3 277,22 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria filtrująca - czysta woda prosto z kranu Poznaj nowoczesną baterię z filtrem wody Franke Vital , stworzoną z myślą o tych, którzy cenią sobie zdrowy styl życia, wygodę i ponadczasowy design. Wy...
Przejdź do sklepu >
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Vital semi-pro do filtra wody Czarny-stal szlachetna 120.0621.313
3 399,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie z 2 filtrami startowymi Vital: High Performance i High Flow. Dzięki opatentowanej technologii filtracji, kapsułkowy system FRANKE VITAL oczyszcza wodę szybko i skutecznie. Opracowan...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarna stal szlachetna/stal szlachetna |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, filtracja mikrocząstek plastiku, filtracja rdzy i osadu, funkcja filtrowania wody, obrotowa wylewka, wyciągana wylewka dwustrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Vital |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Vital |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, filtr do wody, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 550 mm |
| Wysokość wylewki | 260 mm |
| Zasięg wylewki | 235 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3262,07 zł
Aktualna cena od 3277,22 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 3849,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 3849,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 3849,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 3775,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -74 zł |
| 03.09.2025 | 3775,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | -512 zł |
| 03.11.2025 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3262,07 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 3399,00 zł | Media Expert | 136 zł |
| 28.04.2026 | 3277,22 zł | OkapyKuchenne.pl | -121 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3262,07 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3277,22 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 15 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 3277.22 zł do 3399.99 zł
EAN: 7612985866910
SKU: 120.0621.313
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
3 277,22 zł
Przejdź do sklepu >

